• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تور جیرو ایتالیا؛ كاوندیش در نزدیكی خط پایان زمین خورد
  کد خبر : 557613

  تور جیرو ایتالیا؛ كاوندیش در نزدیكی خط پایان زمین خورد

  تور جیرو ایتالیا؛ كاوندیش در نزدیكی خط پایان زمین خوردReviewed by Aryan on May 8Rating:   به گزارش منابع خبری، این مرحله آخرین مرحله ای بود كه در خاك دانمارك برگزار شد و دوچرخه سواران از آنجا برای برگزاری مسابقه تایم تریل تیمی در روز چهارشنبه به ایتالیا می روند. در پایان مرحله سوم ‘ماتیو…

  تور جیرو ایتالیا؛ كاوندیش در نزدیكی خط پایان زمین خوردReviewed by Aryan on May 8Rating:

  دوچرخه سواری

   

  به گزارش منابع خبری، این مرحله آخرین مرحله ای بود كه در خاك دانمارك برگزار شد و دوچرخه سواران از آنجا برای برگزاری مسابقه تایم تریل تیمی در روز چهارشنبه به ایتالیا می روند.

  در پایان مرحله سوم ‘ماتیو گاس’ برای اولین بار تیمش را به برتری رساند و ‘خوآن خوزه هائدو’ از آرژانتین و ‘تیلر فرار’ از آمریكا در مكان های بعدی قرار گرفتند.

  كاوندیش كه پس از برخورد با ‘روبرتو فراری’ زمین خورد اما جز چند خراشیدگی پوست، صدمه جدی ندید، بعد از مسابقه در صفحه توئیتر خود نوشت: دوچرخه سوار رقیب باید احساس شرمندگی كند. مانوری كه فراری داد اصلا زیبا نبود. گرفتن پیراهن صورتی، قرمز یا حتی قهرمانی جهان مایه شرمساری است.

  فراری هم كه توسط داوران در آخرین رده دوچرخه سواران قرار گرفت، در این باره اظهار داشت: نمی دانستم چه كسی پشت سر من است. در مسابقات سرعتی فقط به جلو نگاه می كنم.

  بر اساس قوانین اگر دوچرخه سواری در یك برخورد گروهی در سه كیلومتر آخر مسیر مسابقه زمین بخورد، زمانی برابر دیگر ركابزنان گروه برای او محاسبه می شود.

  در پایان این مرحله ‘تیلور فینی’ پیشتاز رقابت ها نیز كه در طول مسیر با دوچرخه سوار دیگری برخورد كرد، از خط پایان عبور كرد و پیراهن صورتی را به دست آورد. او بعد از مسابقه به دلیل

  آسیب دیدگی قوزك پا روانه بیمارستان شد.

  بعد از پایان مرحله سوم یاد ‘ووتر ویلاندت’ بلژیكی كه سال گذشته در همین مرحله درگذشت، گرامی داشته شد.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.