• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » باشگاه پاس همدان خواستارعذرخواهی باشگاه نفت تهران شد
  کد خبر : 557582

  باشگاه پاس همدان خواستارعذرخواهی باشگاه نفت تهران شد

  باشگاه پاس همدان خواستارعذرخواهی باشگاه نفت تهران شدReviewed by Aryan on May 8Rating: همدان – باشگاه پاس همدان به دنبال اظهارات اخیر ‘حسین فركی’ سرمربی تیم نفت تهران در خصوص تیم پاس همدان، خواستار عذرخواهی رسمی باشگاه نفت تهران شد.    به گزارش ایران ویج ، سایت رسمی باشگاه پاس همدان در واكنش به اظهارات سرمربی…

  باشگاه پاس همدان خواستارعذرخواهی باشگاه نفت تهران شدReviewed by Aryan on May 8Rating:

  پاس

  همدان – باشگاه پاس همدان به دنبال اظهارات اخیر ‘حسین فركی’ سرمربی تیم نفت تهران در خصوص تیم پاس همدان، خواستار عذرخواهی رسمی باشگاه نفت تهران شد.
     

  به گزارش ایران ویج ، سایت رسمی باشگاه پاس همدان در واكنش به اظهارات سرمربی نفت تهران نوشت:با وجود آنكه پنج سال ازانتقال تیم فوتبال پاس به همدان می گذرد، هنوز هستند آقایانی كه برای مطرح ماندن خود، فراكنی را بهترین راه دانسته و همچنان با طرح موضوع انتقال پاس به همدان، نقش كاسه داغ تر از آش را بازی می كنند. در حالیكه دولت براساس مصالح جامعه ورزش كشور ، مجوز چنین انتقالی را داده است.

  دراطلاعیه باشگاه پاس همچنین اشاره شده ، حسین فركی هم از آن دسته از مربیانی است كه هر از گاهی بامصاحبه هایش به موضوع انتقال تیم پاس پرداخته واخیرا هم در آخرین اظهار نظر عنوان داشته كه تیم پاس همدان را به رسمیت نمی شناسد.

  این اطلاعیه اضافه می كند: باشگاه پاس نیز بر خود لازم می بیند در راستای حمایت از جایگاه این باشگاه و در دفاع از احساسات هوادارانش، نكته ای را خطاب به حسین فركی ابراز دارد كه حسین فركی نه صلاحیت اظهارنظر درباره تیم پاس همدان را دارد ونه در جایگاهی قرار دارد كه بخواهد این تیم را به رسمیت بشناسد یا نشناسد و نه از نظر باشگاه پاس وهوادارانش به رسمیت شناخته شدن این باشگاه از نظر آقای فركی اهمیتی دارد.

  در پایان این اطلاعیه آمده است: البته باشگاه پاس به هیچ وجه از حسین فركی انتظاری بیش از این ندارد، ولی این انتظار را از باشگاه محترم نفت تهران و مدیریت این باشگاه می رود كه در مقابل صحبت های توهین آمیزمربی این تیم نسبت به باشگاه پاس كه هیچ ارتباطی هم به ایشان ندارد، مراتب عذرخواهی اش از باشگاه پاس و هواداران این تیم را ابراز دارد.
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.