• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تناقض عجیب درخشان!
  کد خبر : 557525

  تناقض عجیب درخشان!

  تناقض عجیب درخشان!Reviewed by Aryan on May 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- حمید درخشان به دفعات گفته بود: شاهین ابتدای فصل خوب نتیجه گرفته بود اما چون دیدم شرایط کار کردن مهیا نیست از این تیم جدا شدم. مسئولان باشگاه شاهین علت رفتن وی را مشکلات خانوادگی می دانستند. خود…

  تناقض عجیب درخشان!Reviewed by Aryan on May 8Rating:

  درخشان

  به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- حمید درخشان به دفعات گفته بود: شاهین ابتدای فصل خوب نتیجه گرفته بود اما چون دیدم شرایط کار کردن مهیا نیست از این تیم جدا شدم.

  مسئولان باشگاه شاهین علت رفتن وی را مشکلات خانوادگی می دانستند.

  خود او شب گذشته در برنامه 90 همه چیز را فراموش کرد و به نکته عجیبی اعتراف نمود که جای بحث بسیار دارد. او گفت « من اول فصل از حقم گذشتم . اینها مرا نمی خواستند و برکنارم کردند و باید کل پولم را می دادند اما من از حقم گذشتم و پولم را تمام و کمال نگرفتم»

  سئوال اینجاست: چرا تیمی که خوب نتیجه گرفته سرمربی اش را نمی خواهد؟ چرا همان زمان درخشان حرف از اخراج نمی زد؟ دلیل رفتن او چه بود و مدیران شاهین به چه دلیل او را کنار گذاشته بودند؟

  جمشیدی مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر به صراحت از انتساب درخشان به دلال هایی گفت که لباس تیم را هم توسط درخشان تامین کرده اند. درخشان می گفت : 70 میلیون تومان با هزینه شخصی لباس خریدم و یک ریال هم به من ندادند. نظرزاده در مورد کیفیت لباس هایی که درخشان می گفت« ایتالیایی» بوده اظهار داشت« متوسط بود» و طالب هم گفت« بد هم نبود»!

  چرا درخشان که به قول فردوسی پور از تیمی که پول شام و ناهار نداشت ودر اتوبوس گروگان گرفته می شد به راحتی 100میلیون می گیرد، تاکنون حرفی از 70 میلیون لباس ها نزده؟ این در نوع خود جالب نیست؟
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.