• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رهبری‌فرد: از امروز به پروین اختیار تام بدهند/ پرسپوليس بد بسته شده
  کد خبر : 557460

  رهبری‌فرد: از امروز به پروین اختیار تام بدهند/ پرسپوليس بد بسته شده

  رهبری‌فرد: از امروز به پروین اختیار تام بدهند/ پرسپوليس بد بسته شدهReviewed by Aryan on May 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- بهروز رهبری‌فرد مدافع سالهای پیش پرسپولیس همانند دیگر بازیکنان و پیشکسوتان از عملکرد این فصل قرمزهای پایتخت به شدت ناراحت است. وی قصد ندارد با حمایت بی‌منطق ذهن هواداران…

  رهبری‌فرد: از امروز به پروین اختیار تام بدهند/ پرسپوليس بد بسته شدهReviewed by Aryan on May 8Rating:

  رهبری فرد

  به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- بهروز رهبری‌فرد مدافع سالهای پیش پرسپولیس همانند دیگر بازیکنان و پیشکسوتان از عملکرد این فصل قرمزهای پایتخت به شدت ناراحت است. وی قصد ندارد با حمایت بی‌منطق ذهن هواداران را درگیر مسائل مختلف کند.

  پرسپولیس و استقلال تیم معمولی نیستند

  مدافع باسابقه و متعصب در مورد نتايج این فصل پرسپولیس گفت: بازیکنان جایی برای حمایت کردن نگذاشتند. در تاریخ پرسپولیس تا کنون این‌قدر نتایج ضعیف دیده نشده و امیدوارم از این به بعد هم نباشد. بازیکنان این تیم ظاهرا فراموش کرده‌اند در چه تیمی بازی مي‌کنند. پرسپولیس و استقلال تیم‌های معمولی نیستند. میلیون‌ها هوادار دارند و بازیکنان این دو تیم بیش از دیگران زیر ذره‌بین هستند و توقع و انتظار از آنها بالاست. من دوست ندارم با حمایت نادرست از آن‌ها به هواداران دروغ بگویم. طرفداران پرسپولیس همه مسائل را درک مي‌کنند.

  مگر توپ جنگی است؟!

  رهبری فرد در ادامه صحبت با سایت گل و در پاسخ به دلایل ناکامی این تیم گفت: پرسپولیس بد بسته شده و کاشانی و استیلی باید پاسخگو باشند. تیم بستن هنر مي‌خواهد. امیر قلعه‌نویی مربی موفقي است زیرا در اول فصل تیم خوبی مي‌بندد و در ادامه فصل از آن بهره مي‌برد. بازیکنان هم بهانه مي‌آورند. بازیکنی که در لیگ مدافع فیکس است ولی در لیگ قهرمانان حتی جزو 18 نفر نیست یعنی ضعیف است. معنی ندارد که بازیکن پشت به توپ کند. مگر توپ جنگی شليك شده و قرار است کشته شوی؟! اینکه گفته مي‌شود لیست مازاد وجود دارد دلیل نمی‌شود که بازیکن کار نکند. استرس داشته و… این همه بهانه برای چه؟! دنیزلی این فصل و با این شرایط خوب کار کرده است.

  خود را در زمین ثابت کنند

  وقتی شایعه مي‌شود که در لیست مازاد هستی باید آنقدر بجنگی که مدیران از این کار پشیمان شوند. من از حرف آقای کي‌روش خوشم آمد که به بازیکنان گفت صحبت نداریم باید خود را در زمین فوتبال ثابت کنید. بازیکنان پرسپولیس باید اینگونه باشند.

  دایی الگوی پرسپولیسی‌هاست

  رهبری‌فرد در خصوص ناراحتی هواداران از خوشحالی دایی در بازی با پرسپولیس گفت: انتقادی از دایی نیست. وی باید الگوی پرسپولیسی‌ها باشد. علی دایی یکی از متعصب‌ترین بازیکنان تاریخ کشورمان است. وی حرفه‌ای است و الان با راه‌آهن قرارداد دارد. قرار نیست در بازی با پرسپولیس و زمان گلزنی خوشحالی نکند. کار دایی بسیار درست و منطقی است.

  اگر در توان‌تان نيست پرسپولیسی نشوید
  کاپیتان پرسپولیس در پایان تاکید کرد: شرایط پرسپولیس در آسیا متفاوت است و این تیم مي‌تواند به مراحل بالاتر برود که با این کار مرهمی بر زخم هواداران خواهد گذاشت. برای موفقیت این تیم اگر جای مدیران بودم به آقای پروین اختیار تام مي‌دادم که از الان به معنای واقعی بالای سر تیم باشد. دنیزلی از این بحران‌ها نداشته ولی آقای پروین مرد بحران است و بهتر از هر کس دیگری مي‌تواند به پرسپولیس کمک کند. من از بازیکنانی که قرار است فصل بعد به پرسپولیس بیایند مي‌خواهم اگر در توان‌تان هست که برای این تیم بجنگید و نازک‌نارنجی نباشید به این تیم بیایید در غیر این صورت خواهشا پرسپولیسی نشوید و هواداران را این همه اذیت نکنید.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.