• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » وام مسکن خبرنگاران به کجا رسید؟
  کد خبر : 556588

  وام مسکن خبرنگاران به کجا رسید؟

  وام مسکن خبرنگاران به کجا رسید؟ Reviewed by Aryan on May 8Rating: معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکنون نامه ای مبنی بر لغو مصوبه اعطای وام مسکن به خبرنگاران و هنرمندان از سوی مجلس شورای اسلامی دریافت نشده است. “محمد جعفر محمدزاده” افزود: به تازگی در اخباری غیر…

  وام مسکن خبرنگاران به کجا رسید؟ Reviewed by Aryan on May 8Rating:

  معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکنون نامه ای مبنی بر لغو مصوبه اعطای وام مسکن به خبرنگاران و هنرمندان از سوی مجلس شورای اسلامی دریافت نشده است.

  “محمد جعفر محمدزاده” افزود: به تازگی در اخباری غیر رسمی اعلام شده مصوبه دولت برای اعطای وام 30 میلیون تومانی مسکن به خبرنگاران و هنرمندان در کمیسیون تطبیق مصوبات مجلس لغو شده اما تاکنون مطلبی در این خصوص به صورت کتبی دریافت نشده است.
  وی ابراز امیدواری کرد خبر لغو مصوبه دولت برای اعطای وام مسکن به خبرنگاران و هنرمندان صحت نداشته باشد زیرا دریافت این وام توقع فضای رسانه ای کشور است.
  به گفته معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نمایندگان مجلس باید توجه داشته باشند که اگر کسی نیازمند نباشد دنبال وام مسکن نمی رود بویژه اینکه دریافت این وام شرایط خاصی دارد.

  محمد زاده تاکید کرد: هنرمندان و خبرنگاران نیز مانند تمامی اقشار مردم نیاز دارند صاحب مسکن شوند.
  وی افزود:’البته راهکارها بسته نیست و امیدواریم بین دولت و مجلس توافقاتی صورت گیرد و این وام بزودی پرداخت شود.’
  محمود احمدی نژاد، 18 مرداد ماه سال گذشته در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، وعده اعطای وام مسکن 30 میلیونی به خبرنگاران را داد که پس از تصویب در هیات دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شد اما در روزهای گذشته برخی منابع خبری، از لغو این مصوبه دولت در مجلس شورای اسلامی خبر داده اند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.