• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » داخلی » توضیح همسر ايرج قادري درباره مراسم خاکسپاری
  کد خبر : 555629

  توضیح همسر ايرج قادري درباره مراسم خاکسپاری

  توضیح همسر ايرج قادري درباره مراسم خاکسپاری Reviewed by Aryan on May 7Rating: برگزاری زودهنگام مراسم تشییع جنازه و سپس دفن پیکر ایرج قادری هرچند سوء تفاهمات بسیاری را در میان مخاطبان سینما به وجود آورد اما با این حال «تهمینه اطمینان مقدم» همسر ایرج قادری از این مساله سخن گفته که ایرج به خواست…

  توضیح همسر ايرج قادري درباره مراسم خاکسپاری Reviewed by Aryan on May 7Rating:

  ایرج قادری

  برگزاری زودهنگام مراسم تشییع جنازه و سپس دفن پیکر ایرج قادری هرچند سوء تفاهمات بسیاری را در میان مخاطبان سینما به وجود آورد اما با این حال «تهمینه اطمینان مقدم» همسر ایرج قادری از این مساله سخن گفته که ایرج به خواست خودش چنین در خاک آرمید.
  ایسنا: برگزاری زودهنگام مراسم تشییع جنازه و سپس دفن پیکر ایرج قادری هرچند سوء تفاهمات بسیاری را در میان مخاطبان سینما به وجود آورد اما با این حال «تهمینه اطمینان مقدم» همسر ایرج قادری از این مساله سخن گفته که ایرج به خواست خودش چنین در خاک آرمید.

   متن کامل یادداشت تهمینه در این باره در روزنامه اعتماد كه تابناك آن را منتشر كرده است، را می خوانید:

  با خواست خودش چنین در خاک آرمید

  ایرج قادری بزرگمردی که به عشق مردم و برای مردم زندگی کرد و زندگیش را روی پرده های نقره ای جاودانه ساخت با خواست خود چنان در خاک آرمید که گرانی جسمش بر شانه های مردمی که مهرش را به دل داشتند و هنرش را به جان خریدار بودند، حتی برای لحظه ای سنگینی نکند.

  او میخواست آخرین خاطره هایش بر پرده نقره ای باشد

  او می خواست آخرین خاطره هایش همانی باشد که روزگاری بر پرده سینما و قاب تلویزیون بود تا وداع ابدی اش در آرامستان نباشد گویی که هر روز به لطف هنرش می شود دیدار تازه کرد تا هر کجا نام ایرج قادری بر صفحه ای نشست همگان به یاد قامت استواری که خم نشد جز در درگاه معبودش از جا برخیزند و این چنین بماند در یادهای عاشقانش.

  از دوستان واقعی اش، همان مردمی که او هم عاشقانه دوستشان داشت، سپاسگزارم

  بنا به خواسته اش هزینه مراسم ترحیم و مراسم مشابه به حساب موسسه محک یعنی موسسه حمایت از کودکان سرطانی واریز شده است تا او که خود پنجه در پنجه سرطان داشت بازیگر لحظات سخت کودکانی باشد که در چنبره این بیماری اسیرند. از دوستان واقعی اش، همان مردمی که او هم عاشقانه دوستشان داشت، سپاسگزارم. همانانی که میدانم برای روح بلندش از درگاه پروردگار طلب آمرزش می کنند.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.