• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یادداشت افشین قطبی برای پیروزی اخیر شیمیزو: تگرگ٬ صاعقه٬ باران و سومین پیروزی حماسی!
  کد خبر : 555086

  یادداشت افشین قطبی برای پیروزی اخیر شیمیزو: تگرگ٬ صاعقه٬ باران و سومین پیروزی حماسی!

  یادداشت افشین قطبی برای پیروزی اخیر شیمیزو: تگرگ٬ صاعقه٬ باران و سومین پیروزی حماسی!Reviewed by Aryan on May 7Rating:   به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل – چه دیداری بود! تگرگ، رعدوبرق، باران، کارت زرد (دقیقا 5 تا) که همرنگ پیراهن‌های سندای [رقیب شیمیزو در بازی اخیر] بود، گلی عالی، اخراجی بی‌دلیل،…

  یادداشت افشین قطبی برای پیروزی اخیر شیمیزو: تگرگ٬ صاعقه٬ باران و سومین پیروزی حماسی!Reviewed by Aryan on May 7Rating:

  قطبی

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل – چه دیداری بود! تگرگ، رعدوبرق، باران، کارت زرد (دقیقا 5 تا) که همرنگ پیراهن‌های سندای [رقیب شیمیزو در بازی اخیر] بود، گلی عالی، اخراجی بی‌دلیل، و روحیه قهرمانی مردان نارنجی‌پوش ما. من به بازیکنان، همکاران و طرفداران افتخار می‌کنم. ما پیروزی شایسته‌ای مقابل تیم بی‌شکست سندای به دست آوردیم.

  دو تیم بازی را محتاط آغاز کردند؛ بازی بین دو تیم اول و دوم جدول حساسیت بسیاری داشت. اندکی پس از دقیقه سیزدهم بود که تگرگ، به اندازه حبه‌های یخ از آسمان باریدن گرفت. ابرهای تاریک آسمان را گرفتند و رعد و برق و تندر فرارسید.

  بازی برای تقریبا چهل و پنج دقیقه متوقف شد. این فرصتی عالی برای من بود تا تغییراتی در تیم انجام دهم. ما در جلسه‌ای کوتاه از تصاویر ویدیویی دوربین بالای زمین استفاده کردیم و راه‌هایی را نشان دادیم که با آنها می‌توانستیم به هدف برسیم.

  هنگامی که بازی از سر گرفته شد، بازیکنان ما واکنشی بی‌نقص نشان دادند. زمین پس از تگرگ و باران لیزتر شده بود و ما توانستیم سرعت توپ را بیشتر کنیم و فضای بیشتری بسازیم و فرصت‌های گل‌زنی متعددی خلق کنیم. گلی به‌هنگام را زدیم؛ به این ترتیب که بازی را به سرعت آغاز کردیم، و تاکاگی با پاسی بسیار دقیق توپ را به گنکی سپرد. پاس از روی دفاع گذشت و به گنکی رسید و او با ضربه سر تنها گل بازی را زد.

  نیمه دوم را با این هدف آغاز کردیم که بازی را با مالکیت طولانی توپ و زدن گل‌های بیشتر کنترل کنیم. گنکی و شو هر دو فرصت‌هایی فوق‌العاده داشتند. کارت زرد دوم کالوین ما را مجبور ساخت از آخرین تعویض استفاده کنیم و هیروکا را به دفاع میانی ببریم. ما با سیستم 3-2-4-1 دفاع کردیم، بیست و شش دقیقه با احتساب زمان‌های تلف‌شده با قدرت ایستادیم و با جنگندگی فراوان به پیروزی رسیدیم.

  سومین پیروزی و تمام. عملکرد قهرمانانه در یک هفته ما را به بیست و یک امتیاز رساند. می‌خواهم از تمامی طرفدارانی که سفری طولانی داشتند سپاس‌گزاری کنم و این بازی بسیار ویژه را در میان خودمان به اشتراک بگذارم. شما الهام‌بخش ما هستید.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.