• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » دستگیری 45 دختر پسر اطراف مشهد به علت نسبت نداشتن با یکدیگر!!!
  کد خبر : 554944

  دستگیری 45 دختر پسر اطراف مشهد به علت نسبت نداشتن با یکدیگر!!!

  دستگیری 45 دختر پسر اطراف مشهد به علت نسبت نداشتن با یکدیگر!!!Reviewed by Farnaz on May 7Rating: 45 دختر و پسر که در تور مختلط کوهنوردی قصد سفر به ارتفاعات اطراف مشهد را داشتند، توسط مأموران پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی دستگیر شدند. سرهنگ ناصر نجاریان رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی در این باره…

  دستگیری 45 دختر پسر اطراف مشهد به علت نسبت نداشتن با یکدیگر!!!Reviewed by Farnaz on May 7Rating:

  45 دختر و پسر که در تور مختلط کوهنوردی قصد سفر به ارتفاعات اطراف مشهد را داشتند، توسط مأموران پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی دستگیر شدند.

  سرهنگ ناصر نجاریان رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی در این باره گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر این که تعداد 45 دختر و پسر جوان در قالب تور مختلط گروهی قصد سفر به ارتفاعات روستای کنگ مشهد را دارند، مأموران پلیس امنیت اخلاقی در همان آغاز راه و زمانی که اتوبوس حامل اعضای این تور قصد عزیمت به منطقه مورد نظر را داشت، اتوبوس را متوقف کردند و 24 پسر و 21 دختر را که با یکدیگر هیچ نسبت خانوادگی نداشتند دستگیر کردند و به مقر پلیس امنیت اخلاقی انتقال دادند. راهنمای این تور با اخذ مجوز کوهنوردی تعدادی دختر و پسر را ثبت نام کرده بود و قصد داشت به اصطلاح تور کوهنوردی برگزار کند.

  سرهنگ نجاریان اضافه کرد: اعضای این تور از دختر و پسرانی بودند که تبحری درکوهنوردی نداشتند، به علاوه این که اعضای گروه فاقد امکانات کوهنوردی بودند. راننده اتوبوس حامل مسافران تور مختلط، مسئول آژانسی که اتوبوس را اعزام کرده بود، راهنمای تور و همچنین کسی که مجوز کوهنوردی برای اعضای این تور را صادر کرده بود دستگیر و به همراه دیگر افراد دستگیر شده به مراجع قضایی معرفی شدند.

  رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی گفت: اتوبوسی که قرار بود اعضای تور را به مقصد برساند نیز به پارکینگ منتقل شد و این اتوبوس حداقل به مدت 3 ماه در پارکینگ متوقف خواهد بود.

  وی افزود: تربیت بدنی باید در اعطای مجوز به این تورها با پلیس هماهنگی لازم را داشته باشد، حال آن که درباره تور مذکور هیچ هماهنگی انجام نگرفته بود و فردی که مجوز کوهنوردی را دریافت کرده بود با سوء استفاده از این مجوز قصد داشت تعدادی دختر و پسر ناآشنا به کوهنوردی را به ارتفاعات ببرد.

  سرهنگ نجاریان همچنین گفت: آژانسی که اتوبوس را در اختیار راهنمای تور قرار داده بود نیز بدون هماهنگی با پلیس و اخذ مجوز لازم این اقدام را انجام داده بود این در حالی است که ما پیش از این به تمامی آژانس ها اعلام کردیم که بدون اخذ مجوز وسیله نقلیه ای را برای تورهای گروهی در اختیار دیگران قرار ندهند. وی با بیان این که در همان آغاز راه از اعزام اعضای این تور مختلط جلوگیری شد افزود: پلیس قصد پیشگیری از ناهنجاری و جلوگیری از ایجاد ارتباطات نامشروع را دارد و به همین منظور ما در ابتدای راه اتوبوس را متوقف کردیم تا جرمی رخ ندهد. سرهنگ نجاریان با بیان این که پلیس هرگز راضی به این موضوع نیست که برای فرزندان جوان مردم پرونده قضایی تشکیل شود افزود: خانواده ها باید مراقب رفت و آمدها، دوستی ها و مسافرت های فرزندان خود باشند چنان که پس از دستگیری اعضای تور مذکور بسیاری از خانواده ها یا اطلاعی از برگزاری این تور نداشتند و یا گمان می کردند که بنا به گفته فرزندانشان، دانشگاه و یا مرکز محل تحصیل شان این اردوهای گروهی را برگزار کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۴)  • متی

   بخ نظر من برای پیشگیری از جرم شهر رو به دوقسمت دخترها و پسرها تقسیم کنن. دیگه جرمی پیش نمیاد !!!

  • مصطفی

   همین کار هارو میکنن که ملت عقده ای میشن دیگه!

  • ایرانی

   اگر جلوی جون ها را این گونه مثل این که
   پدر پسرش رو برای سیگار کشیدن بزنه فکر میکنید اون پسر چه کار می کنه هاااااااان …. پنهانی به کارش ادامه می ده

  • رضا

   حالا با این کارشون چه اتفاق مثبتی واسه مردم و اون دختر پسرا داشته؟؟؟
   به جای اینکه مسئله مردمو در مورد تفریح و شادی حل کنن با تنگ نظری و حماقت چی چیزی به ملت داده میشه خدا میدونه!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.