• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پشت پرده جدايي سيدجلال، رحمان و چند بازيكن غيربومي از سپاهان/ خيال مي‌كنند ما ميلياردرهاي بيگانه هستيم!
  کد خبر : 553289

  پشت پرده جدايي سيدجلال، رحمان و چند بازيكن غيربومي از سپاهان/ خيال مي‌كنند ما ميلياردرهاي بيگانه هستيم!

  پشت پرده جدايي سيدجلال، رحمان و چند بازيكن غيربومي از سپاهان/ خيال مي‌كنند ما ميلياردرهاي بيگانه هستيم!Reviewed by Aryan on May 6Rating:   به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل – در حالي كه ليگ برتر هنوز به پايان نرسيده است، رحمان احمدي و سيدجلال حسيني ساز جدايي از سپاهان را سر داده‌اند….

  پشت پرده جدايي سيدجلال، رحمان و چند بازيكن غيربومي از سپاهان/ خيال مي‌كنند ما ميلياردرهاي بيگانه هستيم!Reviewed by Aryan on May 6Rating:

  جدایی بازیکنان غیر بومی سپاهان

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل – در حالي كه ليگ برتر هنوز به پايان نرسيده است، رحمان احمدي و سيدجلال حسيني ساز جدايي از سپاهان را سر داده‌اند. آنها در مصاحبه‌هاي خود اشاره‌اي به دلايل جدايي‌شان از سپاهان نكرده‌اند و قرار است در پايان فصل حرف‌هايشان را بزنند.

  به گزارش سايت گل، اصرار خبرنگاران رسانه‌هاي مختلف براي اينكه حسيني و احمدي از حالا دلايل جدايي‌شان را بگويند نتيجه نداده است ولي اخبار پشت پرده حاكي از آن است كه اين دو بازيكن از جو موجود در اصفهان در مورد بازيكنان غيربومي ناراحت هستند و به همين دليل ديگر دوست ندارند در اصفهان بمانند. يكي از بازيكنان سپاهان كه اتفاقا رابطه نسبتا خوبي با سيدجلال و رحمان احمدي دارد در مورد تصميمي كه اين دو بازيكن گرفته‌اند مي‌گويد:« من هنوز به طور مفصل با رحمان و جلال در مورد رفتن از سپاهان صحبت  نكرده‌ام ولي مي‌دانم آنها دل خوشي از برخي هواداران سپاهان ندارند و مي‌خواهند از اين تيم جدا شوند.»

  بد نيست بدانيد كه فقط احمدي و سيدجلال نيستند كه قصد جدايي از سپاهان را دارند و برخي ديگر از بازيكنان اين تيم هم تصميم نهايي خود را براي جدايي از جمع زردپوشان اصفهاني گرفته‌اند. يكي از آنها محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان است كه از مدت‌ها پيش گفته كه سال آينده ديگر در سپاهان بازي نخواهد كرد. حسن اشجاري هم جزو بازيكناني است كه احتمال دارد از سپاهان جدا شود. يكي از بازيكنان غيربومي سپاهان به خبرنگار سايت گل مي‌گويد:«‌ اينجا ديدگاه خوبي در مورد غيراصفهاني وجود ندارد و هواداران سپاهان دوست دارند كه 90درصد بازيكنان اين تيم اصفهاني باشند. آنها سال گذشته با اينكه قلعه‌نويي سپاهان را قهرمان كرد هميشه به اين مربي اعتراض مي‌كردند كه چرا به بازيكنان اصفهاني ميدان نمي‌دهد. بازيكنان غيربومي وقتي در شهر قدم مي‌زنند گاهي اوقات با برخورد نامناسب فوتبال دوستان اصفهاني مواجه مي‌شوند. آنها خيال مي‌كنند كه ما فقط براي پول سپاهان به اصفهان آمده‌ايم و انگار با يك غريبه برخورد مي‌كنند. آنها خيال مي‌كنند ما ميلياردهاي بيگانه هستيم كه بايد هر چه زودتر كاسه كوزه را جمع كرده و از اصفهان برويم.» اين بازيكن سپاهان تأكيد مي‌ كند:«‌ چند بازيكن غيراصفهاني تصميم نهايي خود را براي جدايي از سپاهان گرفته‌اند و من فكر مي‌كنم اكثر بازيكنان غيربومي اين تيم سال آينده ديگر در اصفهان نمانند.»
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.