• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » بنگر:هر چقدر داد زديم سوكاي متوجه نشد/ بايد خودمان را 10نفره مي‌كرديم
  کد خبر : 552284

  بنگر:هر چقدر داد زديم سوكاي متوجه نشد/ بايد خودمان را 10نفره مي‌كرديم

  بنگر:هر چقدر داد زديم سوكاي متوجه نشد/ بايد خودمان را 10نفره مي‌كرديمReviewed by Aryan on May 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل –  سپاهان سه‌شنبه شب گذشته با يك نتيجه قاطع النصر امارات را شكست داد و البته نكته حاشيه‌اي اين مسابقه به پنالتي سپاهان مربوط شد كه آنها عمدا اين…

  بنگر:هر چقدر داد زديم سوكاي متوجه نشد/ بايد خودمان را 10نفره مي‌كرديمReviewed by Aryan on May 5Rating:

  بنگر

  به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل –  سپاهان سه‌شنبه شب گذشته با يك نتيجه قاطع النصر امارات را شكست داد و البته نكته حاشيه‌اي اين مسابقه به پنالتي سپاهان مربوط شد كه آنها عمدا اين پنالتي را از دست دادند.
  در مورد اين پنالتي اظهارنظرهاي متفاوتي وجود دارد و برخي معتقدند سپاهاني‌ها بازي جوانمردانه را رعايت نكردند. محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در خصوص اين صحنه مي‌گويد:« سوكاي زبان فارسي را به خوبي بلد نيست و ما هر چقدر داد زديم كه سمت توپ نرود اما متوجه نشد. شما ديديد كه هيچ كدام از بازيكنان ما به سمت توپ نرفتند ولي سوكاي رفت. من بعد از بازي از او در اين مورد سوال كردم، سوكاي به من گفت كه خيال كرد مدافع حريف قصد داشته توپ را استوپ كند ولي موفق به انجام اين كار نشده و او هم تصميم گرفته بازي را ادامه دهد. با اين حال خيلي بد شد كه آنها 10نفره شدند و اي كاش مربيان ما يكي از بازيكنان را بيرون مي‌كشيد تا سپاهان هم 10نفره مي‌شد.»
  بنگر در مورد احتمال صدرنشيني سپاهان در اين گروه خاطرنشان مي‌كند:« اگر بازي مستقيم ملاك نباشد ما بايد الاهلي را ببريم و اين دور از دسترس نيست. اگر هم به عنوان تيم دوم بالا آمديم، مشكلي براي ديدار با الجزيره نداريم و خيلي راحت مي‌توانيم اين تيم را شكست دهيم.» بنگر در پاسخ به  اين سوال كه آيا از رويارويي با استقلال استقبال مي‌كنيد خاطرنشان مي‌كند:«‌اين خوب نيست كه نماينده‌هاي ايران در اين مرحله با يكديگر روبه‌رو شوند ولي ما براي صدرنشيني تلاش مي‌كنيم. اگر با استقلال روبه‌رو شويم، مجبوريم كه اين تيم را در اصفهان شكست دهيم.»
  از بنگر در مورد بازي حساس مقابل ذوب آهن و حاشيه‌هاي اين بازي سوال مي‌كنيم كه او مي‌گويد:« ما شنيده‌ايم كه بعضي‌ها براي ذوب آهن پاداش تعيين كرده‌اند و حتي به بازيكنان اين تيم گفته‌اند كه شما را براي فصل اينده مي‌خواهيم. البته اگر ذوب آهن ما را شكست بدهد خودمان هم به آنها پاداش مي‌دهيم. ما دنبال اين حرف و حديث‌ها نيستيم و مي‌خواهيم با زور خودمان قهرماني را به دست بياوريم.»
  عليرضا مرزبان مربي سپاهان در مصاحبه‌اي گفته كه اگر اين تيم قهرمان شد از ورزشگاه فولادشهر تا اصفهان پياده مي‌رود و بنگر در اين مورد مي‌گويد:« من هم از ورزشگاه فولادشهر تا اصفهان پياده مي‌روم و اگر بين راه خسته شدم موتور مي‌گيريم.»
  نوشته توسط محمد
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.