• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , داخلی , سینما و تلویزیون » می‌خواهند زنده بماند/ ملاقات با ایرج قادری
  کد خبر : 550309

  می‌خواهند زنده بماند/ ملاقات با ایرج قادری

  می‌خواهند زنده بماند/ ملاقات با ایرج قادری Reviewed by Farnaz on May 2Rating: ملاقات خبرنگار سینماپرس با ایرج قادری و همسرش در بیمارستان ایرج قادری که از روز 9 فروردین ماه در بیمارستان مهراد بستری است روزهای سختی را بر تخت بیمارستان سپری می کند و سطح هوشیاری اندکی دارد. به گزارش خبرنگار سینماپرس، تابلو…

  می‌خواهند زنده بماند/ ملاقات با ایرج قادری Reviewed by Farnaz on May 2Rating:

  ملاقات خبرنگار سینماپرس با ایرج قادری و همسرش در بیمارستان

  ایرج قادری که از روز 9 فروردین ماه در بیمارستان مهراد بستری است روزهای سختی را بر تخت بیمارستان سپری می کند و سطح هوشیاری اندکی دارد.

  به گزارش خبرنگار سینماپرس، تابلو ملاقات ممنوع بر در اتاق 117 طبقه اول بیمارستان مهراد در بخش جراحی مغز نشان از وخامت حال کارگردان باسابقه سینمای ایران دارد.

  در گوشه و کنار در اتاق، برخی دوستداران سینما و دوستان قدیمی قادری با حزن و اندوه در حال رفت و آمد در راهرو بیمارستان هستند تا در باز و بسته شدن اتفاقی در دوباره تجدید خاطره ای با قادری که در آرامش پلک بر هم نهاده است داشته باشند.
  برخی از دوستان این کارگردان که روزهای اخیر بیشتر در کنار وی بوده اند در مورد افرادی که تا به حال به عیادت کارگردان «تاراج» آمده اند می‌گویند: برخی از مسوولان ارشاد و مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از جمله مدیران بودند که به عیادت آمدند. از میان بازیگران هم با وجود ممنوع ملاقات بودن ایشان برخی مانند جمشید مشایخی و افسانه بایگان در بیمارستان حضور یافتند.

  در این میان در اتاق باز می‌شود و ایرج قادری را که کمتر شباهتی به کارگردان و بازیگر پر توان همیشگی دارد که سال‌ها موفق شد با بیماری‌اش مبارزه کند می‌بینیم. در لباس‌هایی سفید رنگ و با کمک دستگاه‌ها نفس می‌کشد و کم‌تر نشانی از حیات را می‌توان در چهره‌اش دید.

  همسر ایرج قادری هم که این روزها تمامی وقت خود را برای پرستاری از همسرش گذاشته است در اتاق انتظار بیمارستان نشسته است. جلو می‌روم و پس از سلام و معرفی حالش را جویا می‌شوم که در پاسخ با غمی در گلو می‌گوید خوب نیستم.

  «تهمینه اطمینان» مقدم در پاسخ به نظر پزشکان در مورد وضعیت جسمانی قادری توضیح می‌دهد: پزشکان معتقدند دیگر کاری نمی‌توان انجام داد و تنها می‌توان منتظر بود.
  همسر قادری تمایل به عکس برداری از همسرش در این وضعیت نیمه هوشیار ندارد و از ما می خواهد از عکس‌های خوب همسرش برای خبرهای‌مان استفاده کنیم.
  تنها کاری هم که از ما ساخته است اندکی دلداری دادن به این همسر فداکار و دعا برای سلامتی حال کارگردان باسابقه سینمای ایران است و اندوهی که به همراه خاطرات قادری با خود از بیمارستان بیرون می بریم.

  سینماپرس- گروه سینما

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ویکتوریا

   خدا شفاشون بده.
   براشون دعا میکنم.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.