• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , دانلود سریال تلوزیونی , سینما و تلویزیون » مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی آخر هفته
  کد خبر : 550254

  مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی آخر هفته

  مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی آخر هفتهReviewed by Farnaz on May 2Rating: آخبار هفته با تلویزیون مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی شبکه‌های مختلف در آخر هفته اعلام شد. به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی سیما، مجموع فیلم­­های سینمایی­ و تلویزیونی آخر هفته اعلام شد. براساس این خبر این مجموعه با فیلم «چک برگشتی»،…

  مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی آخر هفتهReviewed by Farnaz on May 2Rating:

  آخبار هفته با تلویزیون


  مجموع فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی شبکه‌های مختلف در آخر هفته اعلام شد.

  به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی سیما، مجموع فیلم­­های سینمایی­ و تلویزیونی آخر هفته اعلام شد. براساس این خبر این مجموعه با فیلم «چک برگشتی»، «دفتردار»، «سومین ستاره»/ «خمره»، «رقابت نقاشی»، «مستاجر»/«فرزند خوانده»، «سربازرس مونتالبانو»، «عصر اژدها»، «پل»، «رژه طولانی من»، «تبعیض»، «شرلوک هلمز»/ «اپیدمی تاریخی»، «روزی روزگاری آناتولی»/«آستریکس گالی»، «دکل حفاری»، «مروارید اژدها»/ «زانیار»، «تب برفکی»/ «سین هشتم»، «گربه آوازخوان» و «اسپاگتی در هشت دقیقه» پنجشنبه و جمعه 14 و 15 اردیبهشت‌ماه ازشبکه ­های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما و نمایش پخش می­شـود.

  ****************************
  شـبـکـه یــک
  به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی « چک برگشتی » به کارگردانی سیروس مقدم با بازی امیر جعفری ،ریما رامین فر ،هومن برق نوردو بهاره رهنما پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبکـه یک سیما پخش می ­شــود .
  داستان فیلم درمورد لطیف است که ازهمسرش جدا شده و به خاطر این که نتوانسته مهریه همسر سابقش را پرداخت نماید به زندان افتاده است . لطیف با وساطت روحانی زندان و با این قول و تعهد که ماهیانه سه سکه به همسرش پرداخت کند ( مهریه 400 سکه بوده است ) از زندان آزاد می شود . اما با توجه به بیکاری لطیف و گران شدن بهای سکه ، پرداخت همین سه سکه نیز کار بسیار دشواری است.

  ****************************
  فیلم سینمایی « دفتردار» به کارگردانی لوئیس بلان گو،محصول سال 2009 کانادا، جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش خواهد شد .
  درخلاصه داستان فیلم با بازی کرایگ آلجنیک آمده : مارتین بیشاپ پسرجوانی است که پس ازفوت پدرش تصمیم می گیرد دریکی ازاردوگاههای ریل سازی مشغول به کارشود . او از بدو ورود متوجه می شود صاحب کار خشن و بی انصافی دارد که حاضر به پرداخت حقوق کارگران نبوده و رفتاری تهدید آمیز دارد .

  ****************************
  فیلم سینمایی « سومین ستاره » به کارگردانی هاتی دالتون محصول سال 2010 کشورانگلیس ، با بازی تام بکوک وهوگ بونیویل ، جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 24 ازشبکـه یک سیما بازپخش می ­شــود .

  ****************************
  شـبـکـه دو
  فیلم سینمایی « خمره » به کارگردانی ابراهیم فروزش و تهیه کنندگی خسرو سینا ، پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
  دراین فیلم با بازی بهزاد خداویسی می بینیم : خمره آب مدرسه ای در حاشیه کویرمی شکند. بچه ها بی آب می مانند. تلاش معلم برای به دست آوردن خمره ای دیگر بی نتیجه می ماند. بچه ها برای تعمیرخمره احتیاج به موادی دارند که برای تهیه آن دچارمشکل می شوند ،سرانجام زنی از اهالی روستا تصمیم می گیرد که این مشکل را حل کند و همچنین او باعث می شود تا مدرسه ، صاحب خمره نو شود .

  *****************************
  جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 فیلم سینمایی « رقابت نقاشی » از شبکه دو سیما پخش می شود .
  درخلاصه داستان فیلم آمده : در مدرسه مسابقه ای برگزارمی شود که در این مسابقه بهترین نقاشی و اثر انتخاب و به برنده جایزه ای داده می شود. الکساندر و ماولوورف می خواهند که با هم رقابت کنند و به هم قول می دهند که جوانمردانه این کار را انجام بدهند. درکلاس نقاشی ماولوورف ماده ای سفید رنگ را به بچه ها نشان می دهد که وقتی روی کاغذ ریخته می شود و جلوی نور گرفته می شود براق می شود و آن را اختراع خود معرفی می کند.
  فیلم سینمایی « رقابت نقاشی » محصول کشورآلمان ،به کارگردانی مارکوس اچ روسنمولر و تهیه کنندگی سوفیا آلدنهون و با بازی مارکوس روجر، دوومینیک نواک و زویی منهارد در سال 2009 ساخته شده است .

  ****************************
  فیلم سینمایی « مستاجر» جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
  درخلاصه داستان فیلم آمده :” مجید و مریم ” زوج جوانی هستند، مجید از نظر فکری با پدرش اختلاف دارد به همین خاطر خانه ای مستقل اجاره می کند، ناطق صاحبخانه شرط کرده که مستأجرها بچه دار نشوند. مریم بعد از مراجعه به پزشک متوجه می شود که به زودی بچه دار می شوند. مجید و مریم هم به خانه پدر مجید بر می گردند.
  عبدالرضا اکبری،مهشید افشارزاده، زنده یاد پروین سلیمانی درفیلم سینمایی « مستاجر» به کارگردانی رحیم رحیمی پور و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی بازی کرده اند .

  ****************************
  شـبـکـه سـه
  فیلم سینمایی « فرزند خوانده» پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما باز پخش می شود.
  تونی کولت و موریس کولد درفیلم سینمایی « فرزند خوانده » به کارگردانی جاناتان لیومن محصول سال 2011 کشورانگلیس بازی کرده اند .

  ****************************
  فیلم سینمایی «سربازرس مونتا لبانو» به کارگردانی آلبرتوسیرونی ، محصول سال 1999- 2011کشورایتالیا ، پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 17 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  لوکا زینگاریتی و پی پی نو مازوتا درفیلم سینمایی «سربازرس مونتا لبانو» به تهیه کنندگی نورا باربی آری به ایفای نقش پرداختند .

  ****************************
  پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 20 فیلم سینمایی « عصر اژدها» روی آنتن شبکه سه سیما می رود .
  دراین فیلم می بینیم : اژدهای سفید خواهر ایهاب را جلوی چشمانش می کشد. ایهاب از ترس فرارمی کند . ولی بدنش می سوزد، او بعد ازسال ها با جمع کردن بهترین شکارچیان و نیزه اندازان به جنگ اژدها می رود . او یک دختررا به فرزندی قبول کرده که راهنمای کشتی اوست. بعد ازشکار اولین اژدها وکشتن اژدهای دیگر، درخواب زنده بودن اژدهای سفید را می بیند .
  دنی گلاور و وینی جولز درفیلم سینمایی « عصراژدها » به کارگردانی ریان لیتل و تهیه کنندگی مک کی دینز و استیو ای، محصول سال 2011 آمریکا ایفای نقش کرده اند .

  ****************************
  فیلم سینمایی « پل » پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .
  دراین فیلم خواهید دید : محله ای به وسیله یک پل ازشهر اصلی جدا و بین دو منطقه شهرداری قرار گرفته که متعلق به هیچکدام نیست . پل لغزنده و نهر زیر آن آلوده و دردسر سازاست . تا اینکه سه پسربچه برای حل مشکل محله دست به کارمی شوند .
  مجید مظفری ، شقایق فراهانی و داریوش کاردان در فیلم سینمایی « پل » به کارگردانی تینا پاکروان و تهیه کنندگی فریدون جیرانی درفیلم سینمایی « پل » ایفای نقش کرده اند .

  ****************************
  فیلم سینمایی «رژه طولانی من » به کارگردانی یانگ جون محصول سال 2010کشورچین ، جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 11:20 از شبکه سه سیما بازپخش می شود .

  ****************************
  جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 14:30فیلم سینمایی « تبعیض » به کارگردانی پاراکـاش جی هـا ، محصول سال 2011 کشور هند ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  درخلاصه داستان فیلم سینمایی « تبعیض» با بازی سیف علی خان ،مانوج باجپای وآناتابه بچن آمده : ” پراباکار آناند ” مدیر با سابقه 32 ساله ای ،کالج بسیارمعروف و درجه یک هندوستان را اداره می کند و درطول دوره مدیریتش پیوسته دانشجویانش به مدارج بالای علمی می رسیدند . وی که انسانی بسیارخوش قلب و درعین حال مقرراتی است به خاطر توجه ویژه اش به دانشجویان مستضعف دائماً ازسوی سران بزرگ دولت ،حتی وزیرمورد سرزنش قرارمی گرفت وهرگز تسلیم موقعیت آنها نشد .

  ****************************
  جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 19 فیلم سینمایی « شرلوک هلمز» ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  درفیلم سینمایی « شرلوک هلمز» می بینیم : در اتفاقی عجیب کشتی سلطنتی حامل محموله خزانه داری درچنگال یک هیولای بزرگ درکانال لندن گرفتار می شود. شرلوک هلمز بر خلاف دیگران که ماجرای نقل شده از سوی یکی از ملوان نجات یافته را تخیلی می دانند ، آن را جدی گرفته و بر اساس شواهد به ساختگی بودن هیولا مشکوک می شود .
  بن سیدر و گریت دیووید درفیلم سینمایی « شرلوک هلمز» به کارگردانی راشل گولد نبرگ و تهیه کنندگی دیوید میشل لت ، محصول سال 2010 کشورآمریکا بازی کرده اند.

  ****************************
  شـبـکـه چـهـار
  فیلم سینمایی « اپیدمی تاریخی» به کارگردانی رجیس وارگنیر و با بازی ماریان گیلیان ، جوز گارسیا و لوکاس بلواکس ، پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما باز پخش خواهد شد .

  ****************************
  فیلم سینمایی « روزی روزگاری آناتولی » جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه « سینما 4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
  درخلاصه داستان فیلم با بازی نوری بیلگه جیران آمده : قاتلی پس ازپیگیری پرونده اش با پلیس راهی دشت های آناتولی درکشور می شود تا محل قتل را به آنها نشان دهد . او که گویی قصد کشف محل دفن جسد را ندارد، هرباربه بهانه ای گروه تجسس گران پلیس را از دشتی به دشت دیگرمی کشاند.
  فیلم سینمایی « روزی روزگاری آناتولی » به کارگردانی نوری بیلگه جیران محصول سال 2011 درکشور ترکیه ساخته شده است.

  ****************************
  شـبـکـه تـهــران
  انیمیشن « آستریکس گالی » به کارگردانی رنه گوچینی – آلبرت اودرزو محصول سال 1967 کشورهای بلژیک و فرانسه ، پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران روی آنتن می رود.
  درخلاصه داستان این انیمیشن با بازی روجر کالر ،جاکوب مورل و پیرتورنیر آمده : دوهزارسال پیش یا بیشتر،زمانی که ژولیوس سزار فرمانده رومی ها بوده به سرزمین گال آمد و با تلاش زیاد آن سرزمین را به تصرف خود درآورد. اما سزار به تمام اهداف خود دراین منطقه نرسید. چون مردم روستایی درمقابل ارتش روم مقاومت کردند. جایی که آستریکس قهرمان با نیروی خارق العاده اش جلوی نیروهای رومی به فرماندهی فونس بلونس ایستادگی می کرد. فونس بلونس برای اینکه به راز نیروی خارق العاده مردم این دهکده پی ببرد جاسوسی به نام سزار مینس را به درون روستائیان می فرستد.

  ****************************
  30 دقیقه بامداد روزجمعه 15 اردیبهشت ماه فیلم سینمایی « دکل حفاری» ازشبکه تهران باز پخش می شود .
  ویلیام فورسایت ، آرت لافلی یرو سراب دی لین درفیلم سینمایی « دکل حفاری» به کارگردانی پیتر آتنسیو محصول سال 2010 آمریکا بازی کرده اند .

  ****************************
  فیلم سینمایی « مروارید اژدها » به کارگردانی ماریو آندریا کچیو محصول سال 2011 کشورهای استرالیا و چین ، جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت13:30 از شبکـه تهران پخش می ­شــود .
  درخلاصه داستان فیلم با بازی سام نیل، لی لین جین ، لوئیس کوربت و وانگ جی آمده : مدت ها قبل حاکم مهربانی می زیست که به سرزمین چین حکم می راند. یک روز قبایل متخاصم به آنها حمله کردند ، این حاکم مهربان با شجاعت می جنگید، ولی به مرور سپاهش تحلیل رفته و کشورش در آستانه شکست قرارمی گیرد. همین موقع اژدهای افسانه ای درمقابل حاکم ظاهر گشت، منبع تمامی قدرتش، یعنی مروارید اژدها را به حاکم پیشکش کرد.با این مروارید سیصد سپاهی باقیمانده ازسپاه حاکم تبدیل شد به سپاهی مقتدر و سه هزار نفره و حاکم پیروز شد.

  ****************************
  شـبـکـه شمـا
  فیلم تلویزیونی « زانیار » به کارگردانی حمید رضا لوافی و تهیه کنندگی غلامحسین محبی ، ازتولیدات صدا و سیمای مرکزکرمانشاه پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.
  فیلم تلویزیونی « زانیار» با بازی ابراهیم مرادی ، مریم عطیه میرزایی ، سیروس بری و برومند کرانی قصه اهالی روستایی است که اهالی آنجا هر کدامشان سر در لاک خود فرو برده اند و فقط به منافع خود فکر می کنند با ورود کامران مهندس جهاد کشاورزی روستاییان بر سر یک دو راهی جدی قرارمی گیرند، کامران که توسط داییش به این روستا فرستاده شده ماموریت دارد ،ظرف سه روز موافقت روستاییان را جهت طرح یکپارچه سازی ، زمین های کشاورزی جلب کند.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی « تب برفکی » به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 ازشبکه شما پخش می شود.
  فیلم تلویزیونی « تب برفکی » داستان فردی به نام شاهین را روایت می‌کند که به دلیل قاچاق مواد آرایشی تقلبی به زندان می‌افتد. او در زندان فرصتی می‌یابد تا به عواقب فاجعه آمیز کارش بیندیشد .
  کاوه سماک باشی، جهان بخش سلطانی، صدرالدین حجازی، علی دهکردی، خسرو ثقفیان، معصومه آقاجانی، مسعود زنجاتی، بیژن گنج علی، رادمهر کشانی، فرشاد فهیمی و مهسا عقارزاده در فیلم تلویزیونی « تب برفکی » به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند .

  ****************************
  شـبـکـه نمـایـش
  فیلم تلویزیونی «سین هشتم» به کارگردانی سید اشرف طباطبایی و تهیه کنندگی محمد جواد مرادی ، سید اشرف طباطبایی و با بازی ایمان افشاریان ، سارا کریمی و محبوبه یزدانی از تولیدات صدا و سیمای مرکز فارس پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 13:15 از شبکه نمایش پخش می شود .
  داستان فیلم در مورد خانواده ای شیرازی است که در لحظه تحویل سال متوجه نبود هفتمین سین می شوند . با عجله و از آنجایی که چند ثانیه بیشتربه تحویل سال فرصت ندارند ، چمدانی را به عنوان سین هفتم سرسفره می آورند و مجید پدرخانواده اعلام می کند ،سین هفتم سفر و این مقدمه ای است برای سفر به شهرهای دیگر .

  ****************************
  فیلم سینمایی « گربه آوازه خوان» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 17 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.
  درخلاصه داستان فیلم آمده:حسن و گلدونه به قصد یافتن پدرشان ازپرورشگاه فرارمی کنند . اما جستجوی آنها به نتیجه نمی رسد و گرسنه و خسته به گربه‌های ولگرد کوچه و خیابان بر می‌خورند. گربه‌ها به امید این که اگر پدر آنها را پیدا کنند، به نوایی می‌رسند ، جستجوی گسترده‌ای را آغاز می‌‎کنند.
  فیلم‌های سینمایی و انیمیشن « غریبه ها در کاپونگ»،« درحلقه »،«پرستارویژه» و« توطئه1»پنجشنبه 14اردیبهشت ماه ساعت 15،19،21 و 23 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.

  ****************************
  فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» به کارگردانی رامبد جوان وتهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان جمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 21 ازشبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
  داستان درمورد پدرام آرام وکیل پایه یک دادگستری حدود 35 ساله با دختر 6 ساله‌اش تکتا در یک برج 21طبقه زندگی می کنند که همسرش قصد مهاجرت از ایران را داشته ولی او حاضربه ترک ایران نبوده است و مجبوربه طلاق شده‌اند.
  ساراخوئینی‌ها ، آتیلا پسیانی و رامبد جوان درفیلم سینمایی « اسپاگتی درهشت دقیقه» بازی کرده‌اند.
  فیلم‌های سینمایی و انیمیشن « پسر ارشد من» ، «چیزهای وحشی کجاهستند»، «پسران پرواز» ، «نقطه ضعف» و «توطئه 2» روزجمعه 15 اردیبهشت ماه ساعت 13:15،15 ، 17 ، 19 و 23 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.