• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » گردان:به پرسپولیس خیلی نزدیکم / دو هفته صبر کنید
  کد خبر : 549972

  گردان:به پرسپولیس خیلی نزدیکم / دو هفته صبر کنید

  گردان:به پرسپولیس خیلی نزدیکم / دو هفته صبر کنیدReviewed by Aryan on May 2Rating: بعد از سپري كردن سه سال رويايي با ذوب و گذر از دروازه تيم ملي، حالا وقت خداحافظي فرا رسيده. شهاب گردان بايد چمدان‌هايش را ببندد و اصفهان را ترك كند اما به چه مقصدي؟ هنوز مشخص نيست، البته خودش مي‌گويد…

  گردان:به پرسپولیس خیلی نزدیکم / دو هفته صبر کنیدReviewed by Aryan on May 2Rating:

  گردان

  بعد از سپري كردن سه سال رويايي با ذوب و گذر از دروازه تيم ملي، حالا وقت خداحافظي فرا رسيده. شهاب گردان بايد چمدان‌هايش را ببندد و اصفهان را ترك كند اما به چه مقصدي؟ هنوز مشخص نيست، البته خودش مي‌گويد به پرسپوليس نزديك‌تر از ساير تيم‌ها است. شهاب گردان از تيم ملي، داستان احتمالي پرسپوليسي شدن و جدايي‌اش از ذوب صحبت مي‌كند. حرف‌هايي كه جالب است و در نوع خود خواندني.
  از دست ندهید

  مي‌خواهم خيلي زود بروم سر اصل ماجرا. درست است كه مي‌گويند قطعا از ذوب جدا مي‌شوي و تنها مانده سوت پايان فصل تا با تيم جديدت قرارداد ببندي؟
  خدا را شكر چند پيشنهاد خيلي خوب دارم ولي فكر كنم ذوب‌آهن مرا نمي‌خواهد. بايد از حالا به طرفداران بگويم نمي‌خواستم جدا شوم اما احساس مي‌كنم ديگر جاي من در ذوب‌آهن نيست و علي‌رغم ميل باطني‌ام بايد از تيم محبوبم دل بكنم.
  چرا اين حرف را مي‌زني؟
  متاسفانه مسوولان ذوب‌آهن برخلاف سال‌هاي گذشته پيشنهادي براي تمديد قرارداد نداده‌اند. دارند كاري مي‌كنند كه يكسري از بازيكنان جدا شوند.

  چه كسي اين كار را انجام مي‌دهد؟
  مسوولان باشگاه. كسي نمي‌گويد بمانيد يا نمانيد. سال‌هاي گذشته وقتي فصل به اواسط خود مي‌رسيد كارهاي تمديد قراردادمان انجام شده بود ولي امسال خبري از اين داستان‌ها نيست! نه‌تنها من بلكه با اكثر بازيكنان تيم كه بازيكن آزاد هستند صحبتي براي تمديد قرارداد انجام نشده.
  يعني اگر صحبت مي‌كردند دوست داشتي در ذوب بماني؟
  خب هم ذوب باشگاه خوبي است و هم اصفهان مردم خونگرمي دارد. مي‌خواستم تا آخر فوتبالم در ذوب بمانم اما انگار نمي‌خواهند اين اتفاق بيفتد.
  مي‌گويند 99 درصد پرسپوليسي مي‌شوي، درست است؟
  خب بايد اين دو هفته بگذرد و بعد تيم بعدي‌ام را انتخاب كنم.
  جواب ما را ندادي …
  آره خب، يك جورهايي پيشنهاد پرسپوليس از تيم‌هاي ديگر علني‌تر شده و من هم به اين تيم نزديك‌ترم تا بقيه تيم‌ها. همين هم باعث شده بيشتر مردم بگويند پرسپوليسي مي‌شوي. البته الان حرفه‌اي نيست در اين‌باره حرف زد و تيم بعدي را انتخاب كرد.
  اما در ليگ‌هاي حرفه‌اي به آخر فصل كه نزديك مي‌شويم بازيكنان علني تيم بعدي خود را انتخاب مي‌كنند…
  در فوتبال حرفه‌اي اينطور است اما در ايران هنوز چنين مساله‌اي جا نيفتاده. بعضي‌ها چنين مسائلي را مي‌شنوند و ناراحت مي‌شوند. خودم هم به كسي نگفتم اما نمي‌دانم چرا بحث حضورم در پرسپوليس علني شده.
  تو و خلعتبري دو قلوهاي فوتبال ايران هستيد. انگار تصميم گرفته‌ايد اگر ايران باشيد در يك تيم بازي كنيد؟
  محمدرضا كه لژيونر است و فكر نمي‌كنم برگردد ايران. خلعتبري هر دو هفته يك بار حقوقش را به موقع مي‌گيرد و تازه چك‌هاي مرا هم او پاس مي‌كند (خنده) البته اگر خلعتبري برگردد ايران شك نكنيد به يك تيم مي‌رويم تا بار ديگر با هم همبازي شويم.
  براي بازي با موزامبيك مهدي رحمتي غايب است. تو دروازه‌بان اول هستي يا فروزان؟
  نمي‌دانم، اين موضوع بستگي به نظر سرمربي دارد. فعلا خيلي از نفرات اصلي نيستند و درست نيست از حالا بگويم دروازه‌بان اول هستم يا دوم!
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.