• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » عصر ایران ، سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس / تبریک ویژه
  کد خبر : 549134

  عصر ایران ، سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس / تبریک ویژه

  عصر ایران ، سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس / تبریک ویژهReviewed by Aryan on May 1Rating: سایت عصرایران که از ابتدای فعالیتش حراست از تمامیت ارضی و حفظ هویت ایرانی در فضای رسانه ای را در دستور کار خود قرار داده است ، عنوان سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس را به…

  عصر ایران ، سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس / تبریک ویژهReviewed by Aryan on May 1Rating:

  سایت عصرایران که از ابتدای فعالیتش حراست از تمامیت ارضی و حفظ هویت ایرانی در فضای رسانه ای را در دستور کار خود قرار داده است ، عنوان سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس را به خود اختصاص داد.

  این جشنواره همزمان با روز ملی خلیج فارس در سواحل زیبای آبهای جنوب ایران در بندرعباس برگزار شد و در آن از 5 سال تلاش عصرایران در مقابله با مدعیان ارضی نسبت به جزایر سه گانه و تحریف کنندگان نام تاریخی خلیج فارس تقدیر و تندیس جشنواره بین المللی خلیج فارس به عصرایران اعطا شد.

  عصرایران ، اولین سایت خبری ایرانی بود که اقدام به راه اندازی نسخه عربی کرد و یکی از کارکردهای این بخش را مقابله با رسانه های ضدایرانی در کشورهای عربی تعریف کرد. بدین ترتیب یک گفت و گوی انتقادی مستمر بین عصر ایران از یک سو و رسانه های عربی ضدایرانی در کشورهایی مانند امارات، کویت ، عربستان و … شکل گرفت.

  عصرایران در تمام مدت اجرای این سیاست رسانه ای بر آن بود – و هست – که پاسخ هایی که به ادعاهای اعراب داده می شود نباید در رسانه های فارسی زبان داخلی محدود شوند و “خود بگوییم و خود بشنویم” بلکه باید فارغ از محدودیت های دیپلماتیک که در رسانه های حکومتی وجود دارد ، رسانه های مستقل وارد منازعه منطقی با مدعیان شوند و صدای ملت ایران را نه تنها به گوش شیوخ عرب که به اطلاع مردمشان نیز برسانند.

  به علاوه معتقدیم که در این وادی ، نباید همواره واکنشی و منفعلانه عمل کنیم و منتظر بمانیم که طرف مقابل چیزی بگوید و ما پاسخ دهیم بلکه باید ابتکار عمل را به دست گرفت و مدعیان را به واکنش واداشت.

  از همین روست که پیشنهاد تشکیل استان خلیج فارس به محوریت بوموسی برای اولین بار در سایت عصرایران مطرح شد و تا مدت ها رسانه های عربی را به خود مشغول داشت.
  یا مطرح سازی مساله دوجزیره سعودی که در اشغال رژیم اسرائیل است و نیز باز کردن پرونده کمک های اعراب منطقه به حکومت صدام و نظایر این ها از جمله مباحثی بود که توسط عصرایران مطرح شد و اعراب را به پاسخگویی هایی که اغلب فاقد منطق بودند کشاند تا تاریخ بتواند قضاوت بهتری داشته باشد.
  مثلاً در یک مورد که عصرایران در گزارشی سه قسمتی ، مستندات کمک های مالی ، اطلاعاتی و لجستیک کویت به صدام در جنگ هشت ساله را منتشر کرد ، رسانه های کویتی در مطلبی مشترک به جای پاسخ به مطالب ارائه شده ، عصرایرانی ها را “سیاه قلب” نامیدند و از دادستان کویت تقاضای 8 سال زندان برای مدیر مسؤول عصرایران کردند! سعودی ها نیز از چندسال قبل عصرایران را در عربستان فیلتر کردند و … .

  عصرایران، به احترام نام زیبای “ایران”ی که در دامنه اش ثبت است ، همواره خود را سرباز رسانه ای “سرزمین مادری” می داند و همان گونه که در حوزه خلیج فارس و تقابل با شیوخ ضدایرانی در حد وسع خود تلاش کرده است ، وظیفه خود می داند که در سایر عرصه ها نیز “تا جایی که می تواند” خدمتگزاری کوچک برای ایران بزرگ باشد و در این میان ،بعد از لطف خدا ، همراهی ها ، تشویق ها و همدلی های کاربران فرهیخته عصرایران قوت قلبی دائمی برای رسانه ای است که می خواهد همچنان مستقل و ایرانی بماند… تندیس جشنواره بین المللی خلیج فارس ، تقدیم به شما که با سایت خودتان “عصرایران” این حرکت ملی را همراهی کردید. 

  با تقدیم ادب و احترام
  جعفر محمدی – سردبیر و مدیر مسؤول سایت عصر ایران
   
  مجموعه ایران ویج نیز به پاس تمامی زحماتی که مجموعه عصر ایران  در این سالها نه چندان دور کشیده و می کشد تشکر و قدردانی میکند و ارزوی بهترین ها را برای این رسانه فاخر را دارد . باشد این افتخار زنگ بیدار باشی برای رسانه های دیگر 
  با تشکر احمدنیا مدیر مسوول سایت ایران ویج
   
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۴)  • آریا

   کاش می شد بدون جنگ و دعوا در این جهان زندگی کرد
   به امید ان روز

  • سونیا

   سلام
   مرسی موفق وسربلند باشید

  • moon

   درود بر شما:
   خیلی خوب و دمتون گرم.

  • اعظم کمانی

   من اصلا نمیدونستم همچین سایتی وجود داره ولی این مطلب روکه شنیدم خداییش خیلی حال کردم-دمتون گرم همیشه خدای بزرگ یاورتون باشه

  • pepek

   خسته نباشن آقای محمدی ،خدا قوت آقای احمدنیا وپاینده باشن تمام جوان های ایرانی ماکه ایران افتخار میکنه به جوان های پرتلاش ما واگر هم دشمن جرات کاری در برابر ایران نداره و فقط حرف میزنه ترس از شجاعت و همبستگی جوونهای مرز و بوم ماست ،میزنیم به تخته اسفند برای جوونهامون دود میکنیم ،تا ما خون ایرانی در رگهامون هست از ایران وخلیج فارس دفاع میکنیم.

  • داریوش احمد رضا بهمنیار

   بسم الله الرحمن الرحیم

   كوروش سریع بیدار شو!
   كوروش از كارهاي نيك تو نميتوان چشم پوشيد اما عده اي سعي دارند تو را نقطه مقابل اسلام قرار دهند همان ديني كه اگر به تو عرضه ميشد با جان و دل مي پذيرفتي همان ديني كه چهارچوبش خدا و ديگر گفتار ،كردار وپندار نيك است
   نميدانم چرا ما را مجبور به الگو گيري از تو ميكنند در حالی که هم تو و همه ما میدانیم الگوی همه ما علی میباشد همان علی که برمنبر چوبي دلها فتح كرد و و هنوز هم فتح میکند و فتح خواهد کرد و تو برتخت شاهي خاكها فتح كردي که از دست رفت چرا این منحرفان سخن از بخشش تو و آزادگي در انتخاب دين میگویند ولي از بخشيدن و بخشودن علي(ع) حرفي نمي زنند؟
   تو شاه بودي و بخشيدي تو از نظر مادي ثروتمند ترين مردمان بودي و بخشيدي ولي مولايمان علي(ع) و ادامه دهندگان راهش درنهايت قناعت ،بخشيدند و بخشودند و میبخشند گرسنه بودند ولي غذاي خود را به ديگري دادند و تمام شدنی نیستند
   آري كوروش خواب ديگر بس است سریع بیدار شو و کسانی که به نام تو ایرانی گری را رواج میدهند رسوایشان کن بگو که همه ما الگویمان علی است بگو که ای کاش در زمان علی و بعد از علی به دنیا آمده بودم تا به شما نشان میدادم که همه ما مرید علی هستیم و بس

   داریوش بهمنیار
   http://www.bahmaneyar.blogfa.com

  • فریبرز آریانپور

   من به عنوان یک ایرانی موفقیت سایت عصر ایرانی را به مدیریت سایت وبه سایت خوب ایران ویچ وتمام هموطنان وطن دوست و غیرتمند شادباش میگویم تا جاودان باشد ملیت ایرانی وپارسی در جهان.

   • فریبرز آریانپور

    مابا عراب هیچگونه دشمنی نداریم ولی آنها همیشه عکس این موضوع را به ما ثابت کرده اند چه درجنگهایشان در صدر اسلام وچه در سالهای اخیر که ما خود را به آنها چسباندهایم،ای کاش دست از این همه کینه ورزی دست بردارند ومانند سایر همسایگان ایران زمین با ما رفتار کنند.
    باسپاس از شما

  • fatmehhoseinvand

   ba arze salam va khedmate shoma parsian bagheirat

   batashakoer az zahamat shoma mardan parsi
   va afarien be shoma vakhasteh nabashid beaghaye mahamadie aziz va hamkaran talashgareshan
   be omid mofagheiat rozafzoen shoma azizan va sarbolandi sarzamine delavaran va nam avarane parsie
   ma hamishe dar kenare shoma azizan hastiem
   mamnoon

  • مونیکا

   سلام شما رُسوا کردید این خلیج فارس رو سه روزِ پشت هم در مورد همین موضوعع می نویسید،لطفا موضوع رو عوض کنید

  • جواد هوشمند

   درود بر شما
   فقط به سهم خودم خسته نباشید میگویم . بی شک گستره ی خلیج فارس در دنیای امروز به تلاش میهن پرستان و علاقمندانی چون شما نیاز دارد. عنوان سایت برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس را تبریک می گویم . با آرزوی سربلندی ایران . جاوید باد خلیج همیشگی فارس

  • sara

   سلام
   خییییییییییییییییلی ممنون بابت خبر خوبتون

  • مهدی

   باسپاس از خبرتون و خسته نباشی به آقای محمدی مدیر عصر ایران!همین جور پر انرژی به کار مقدس تون ادامه بدید همه ایرانیان حمایتتون می کنن! از ایرانیان خارج از کشور هم حتماکمک بگیریدتا صدایتان بیشتر در میان اعراب (چه جزیره و چه شمال افریقا) و مردم جهان طنین انداز شود! دست حق به همراهتان!

  • مسعود

   سلام

   خیلی ممنون بابت خبر

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.