• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » چرا شهروندان تهرانی فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را ترجیح می دهند؟
  کد خبر : 548396

  چرا شهروندان تهرانی فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را ترجیح می دهند؟

  چرا شهروندان تهرانی فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را ترجیح می دهند؟Reviewed by Aryan♥ on May 1Rating: یافته های یک نظرسنجی تلفنی در باره دلایل شهروندان تهرانی برای رای دادن به فهرست جبهه متحد اصولگرایان حاکی است که تایید و حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز، اصلی ترین دلایل عنوان شده از…

  چرا شهروندان تهرانی فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را ترجیح می دهند؟Reviewed by Aryan♥ on May 1Rating:

  شهروندان تهرانی فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را ترجیح می دهند

  یافته های یک نظرسنجی تلفنی در باره دلایل شهروندان تهرانی برای رای دادن به فهرست جبهه متحد اصولگرایان حاکی است که تایید و حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز، اصلی ترین دلایل عنوان شده از سوی شهروندان بوده است.
  در فاصله چهار روز مانده به انتخابات مرحله دوم نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نظرسنجی تلفنی صورت گرفته در بین شهروندان مناطق 22 گانه شهر تهران حکایت از پیشی گرفتن فهرست جبهه متحد اصولگرایان از سایر فهرست های انتخاباتی دارد. اکثریت شهروندانی که به عنوان نمونه آماری در این نظرسنجی مورد پرسش قرار گرفته اند در پاسخ به این پرسش که نامزدهای کدام فهرست را در اولویت رای دادن قرار می دهید از فهرست جبهه متحد اصولگرایان و یا ترکیبی با اکثریت نامزدهای این فهرست و افرادی از فهرست های دیگر نام برده اند. از شهروندانی که فهرست 25 نفره جبهه متحد اصولگرایان را برگزیده اند سوال شد که دلایل شما برای انتخاب این فهرست چیست؟ دلایل ذکر شده از سوی پاسخگویان حاکی است که بیشترین افراد، دلیل اولویت قایل شدن برای این فهرست را، حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز عنوان کرده اند. سایر دلایلی که از سوی شهروندان مورد اشاره قرار گرفته و عمدتا به مشی و رفتار و کارنامه نامزدهای این فهرست مربوط است، عبارتند از: نزدیک بودن مواضع نامزدهای این فهرست به مبانی و ارزش های مورد تاکید حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری، داشتن برنامه عمل، کارنامه روشن در دفاع از حقوق مردم، سابقه جهادی، اعتدال، پرهیز از رفتارهای افراطی، عقلانیت، انسجام و کارآمدی.
      

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • رضا

   مردم نان سر سفرشون میخواهند باشه نه عکس جناح سیاسی که دلش باسه مردم نسوخته

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.