• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل , مطالب برگزیده سایت » خانواده صدام به خانواده قذافی تسلیت گفتند!
  کد خبر : 54663

  خانواده صدام به خانواده قذافی تسلیت گفتند!

  خانواده صدام به خانواده قذافی تسلیت گفتند!Reviewed by Aryan on Oct 28Rating: عشیره البیکات که خود را عشیره صدام ، دیکتاتور معدوم عراق معرفی می‌کند، با ارسال پیامی برای خانواده قذافی کشته شدن معمر قذافی، دیکتاتور لیبی را به خانواده‌اش تسلیت گفت و وعده داد که انتقام خون وی گرفته خواهد شد. البیکات در پیام…

  خانواده صدام به خانواده قذافی تسلیت گفتند!Reviewed by Aryan on Oct 28Rating:

  عشیره البیکات که خود را عشیره صدام ، دیکتاتور معدوم عراق معرفی می‌کند، با ارسال پیامی برای خانواده قذافی کشته شدن معمر قذافی، دیکتاتور لیبی را به خانواده‌اش تسلیت گفت و وعده داد که انتقام خون وی گرفته خواهد شد.

  البیکات در پیام خود معمر قذافی را برادر و رهبر و یکی از نمادهای جهان عرب و اسلام در عصر حاضر معرفی و تاکید کرده که تاریخ هیچ‌گاه نقش قذافی را در مواضع ملی‌گرایانه و قومی‌اش در قبال جهان عرب فراموش نمی‌کند و به خانواده این شهید قهرمان ، همسر ، فرزندان و قبیله مجاهدش و طرفدارانش و آزادگان لیبی تسلیت می‌گوید.

  معمر قذافی در سال 2006 با اعدام صدام به اتهام ارتکاب جنایات ضد بشری مخالفت کرد و دخترش عایشه قذافی در تیم وکلای عرب و بین المللی دفاع از قذافی بود.

  البیکات در پیام تسلیت خود با نامیدن قذافی به عنوان شهید جاودان گفته بود که قذافی در تمام مراحل زندگی خود در برابر آمریکا و غرب ایستادگی کرده و عشیره صدام هیچ‌گاه موضع‌گیری‌های قذافی در قبال اعدام صدام و دفاع دخترش از وی را فراموش نمی‌کند و به خاطر دارد که پس از اعدام صدام قذافی در لیبی سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

  این درحالی است که ملت عراق مرگ قذافی و وضعیت خانواده‌اش را به وضعیت صدام و خانواده‌اش تشبیه نموده و آن را سرنوشت تمام دیکتاتورهای جهان عنوان کرده‌اند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.