• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیگیری پاداش 100 میلیونی مدیرعامل مخابرات
  کد خبر : 545587

  پیگیری پاداش 100 میلیونی مدیرعامل مخابرات

  پیگیری پاداش 100 میلیونی مدیرعامل مخابراتReviewed by Farnaz on Apr 28Rating: این مقام آگاه در گفت و گو با  خبرگزاری فارس تصریح کرد که پرداخت پاداش 100 میلیون تومانی به فیضی در سال گذشته بر اساس مصوبه مجمع قبلی این شرکت صورت گرفت.کمااینکه در سال 89 نیز مبلغ 50 میلیون تومان پاداش به وی پرداخت…

  پیگیری پاداش 100 میلیونی مدیرعامل مخابراتReviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  این مقام آگاه در گفت و گو با  خبرگزاری فارس تصریح کرد که پرداخت پاداش 100 میلیون تومانی به فیضی در سال گذشته بر اساس مصوبه مجمع قبلی این شرکت صورت گرفت.کمااینکه در سال 89 نیز مبلغ 50 میلیون تومان پاداش به وی پرداخت شده بود.

  وی افزود: این در حالی است که تعداد زیادی از مدیران عامل مخابرات استانها و بعضاً مدیران هم سطح ایشان که در دیگر استانها و یا حتی در مناطق محروم تر و یا حتی مناطق مرزی خدمت می نمایند ، پاداش بسیار ناچیزی دریافت می نمایند که اصلاً با این رقم قابل مقایسه نیست.

  وی گفت: کارکنان شرکت مخابرات ایران که بسیاری از آنها  پس از خصوصی شدن حقوقشان کم شده است و این گونه تبعیض ها را ظلم آشکار می دانند و از صاحبان سهام درخواست دارند تا مجدانه این موضوع را پیگیری نمایند. آنها در درخواستشان طرح و تصویب اینگونه موارد را در مجمع و هیأت مدیره مخابرات ایران غیر متعارف و ناعادلانه می دانند.

  انتظار می رود دستگاههای نظارتی ، مسئولین دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به این عمل خاص واکنشی نشان دهند و موجبات نارضایتی کارکنان دولت و مردم را برطرف سازند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • masoud

   تمام زحمات با نیروهای شرکتی.
   پاداش ها برای مدیران

  • ماهان

   خوش به حالش.چی بگم . معنی بیت المال را برای این آقایون باید توضیح داد.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.