• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » آیا دنیزلی به سرنوشت ایویچ دچار می شود؟ / بوی توطئه می آید ؟!
  کد خبر : 544411

  آیا دنیزلی به سرنوشت ایویچ دچار می شود؟ / بوی توطئه می آید ؟!

  آیا دنیزلی به سرنوشت ایویچ دچار می شود؟ / بوی توطئه می آید ؟!Reviewed by Aryan on Apr 27Rating: گل هایی که میثاق معمارزاده در بازی پرسپولیس و تراکترسازی تبریز خورد، چنان عجیب و بحث برانگیز بود که جماعتی نه چندان کم شمار دچار این شبهه شدند که جناب میثاق خان میثاقی پشت پرده با…

  آیا دنیزلی به سرنوشت ایویچ دچار می شود؟ / بوی توطئه می آید ؟!Reviewed by Aryan on Apr 27Rating:

  گل هایی که میثاق معمارزاده در بازی پرسپولیس و تراکترسازی تبریز خورد، چنان عجیب و بحث برانگیز بود که جماعتی نه چندان کم شمار دچار این شبهه شدند که جناب میثاق خان میثاقی پشت پرده با تراکتورسازی تبریز بسته است که این گونه به هر توپی خوشامد می گوید!

  این ادعا البته به این آسانی قابل اثبات نیست و شاید هم از بیخ غلط باشد، اما هر چه بود چند تن از بازیکنان پرسپولیس، بویژه میثاق معمارزاده، در برابر تراکتورسازی تبریز چنان ضعیف بازی کردند که حتی دنیزلی هم به شک و تردید افتاده است که شاید این ها عمدا این گونه بازی می کنند.

  دنیزلی پس از شکست پرسپولیس در برابر تراکتورسازی گفت:  با اين بازي ای که برخي بازيکنان ما انجام مي‌دهند انگار به من مي گويند: “آقاي مربي! سال آينده با ما ادامه ندهيد!”

  قصه از چه قرار است؟ در پرسپولیس چه خبر است؟ علی کریمی با دنیزلی مشکل دارد. دنیزلی اعلام کرده است که در فصل بعد برخی از بازیکنان فعلی پرسپولیس دیگر در این تیم جایی نخواهند داشت. زمان زیادی تا پایان این فصل فوتبال ایران نمانده است. پس باید کاری کرد!

  آیا بازیکنان پرسپولیس قصد دارند پیش از آنکه دنیزلی نسخه آنها را بپیچد نسخه دنیزلی را بپیچند و پیرمرد مقتدر و خوش خنده را برای همیشه از تهران راهی استانبول کنند؟

  این یک فرضیه است. فرضیه دوم می تواند انتقام گیری شخصی باشد. یعنی آن دسته از بازیکنان پرسپولیس که می دانند فصل بعد در این تیم جایی نخواهند داشت، کمر به رسوایی دنیزلی بسته اند! بد بازی می کنند و عمدا گل می خورند تا دنیزلی نزد تماشاگران پرسپولیس و مدیران این تیم سرافکنده و منفور شود.

   فرضیه اول، دنیزلی را هم سرنوشت ایویچ می بیند که با شکست 7 بر 1 تیم ملی ایران در برابر رم، از سرمربیگری تیم ملی حذف شد. فرضیه دوم اما ماجرا را این قدر حاد نمی داند و گل خوردن معمارزاده و بازی ضعیف چند بازیکن دیگر پرسپولیس را چیزی در حد گل مشکوکی می داند که طالب لو چند فصل پیش وارد دروازه استقلال کرد!

  هر چه هست، این روزها در پرسپولیس اوضاع نابسامان است و چیزی در جایی می لنگد. شاید برای فاش شدن راز عجیب بازی های غریب پرسپولیس، زمان زیادی لازم نباشد. مصطفی دنیزلی ظاهراً مقتدرتر از این حرفهاست.

  در جام جهانی 2010، فابیو کاپلو در توضیح علت بازی های ضعیف تیم ملی انگلیس، مدعی شد که بازیکنان تیم اصلا دستورات او را در زمین پیاده نمی کنند. آیا پرسپولیسی ها نیز چنین رویه ای را ر قبال دنیزلی در پیش گرفته اند؟

  هر چند که در جام جهانی به هیچ وجه نمی شد حدس زد که چرا انگلیسی ها به توصیه های تاکتیکی کاپلو بی اعتنا بودند، اما در لیگ برتر ایران به راحتی می توان حدس ( و فقط حدس ) زد که چرا پرسپولیسی ها به توصیه دنیزلی بی توجه اند؟

  عصر ایران ورزشی، پریا سپینود

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.