• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فرکی:فدراسیون بايد اقتدارش را نشان دهد
  کد خبر : 544187

  فرکی:فدراسیون بايد اقتدارش را نشان دهد

  فرکی:فدراسیون بايد اقتدارش را نشان دهدReviewed by Aryan on Apr 27Rating:  از وقتي زمزمه انتقال نفت به اراك دوباره راه افتاده خيلي‌ها در اين باشگاه مخالفت‌شان را با اين اتفاق اعلام كرده‌اند. يكي از اين مخالفان حسين فركي است كه به عنوان سرمربي اين تيم فصل بسيار خوبي را گذرانده است. اين مربي موفق ليگ…

  فرکی:فدراسیون بايد اقتدارش را نشان دهدReviewed by Aryan on Apr 27Rating:

  فرکی

   از وقتي زمزمه انتقال نفت به اراك دوباره راه افتاده خيلي‌ها در اين باشگاه مخالفت‌شان را با اين اتفاق اعلام كرده‌اند. يكي از اين مخالفان حسين فركي است كه به عنوان سرمربي اين تيم فصل بسيار خوبي را گذرانده است. اين مربي موفق ليگ برتر در گفتگو با خبرنگار گل مي‌گويد به هيچ قيمتي حاضر نيست با نفت به اراك برود.

  بحث انتقال نفت به اراك دوباره داغ شده. اگر اين اتفاق بيفتد آينده شما با نفت به كجا خواهد رسيد؟

  مطمئن باشيد اگر نفت را از تهران ببرند در اين تيم نخواهم ماند. من مکررا گفته‌ام از روزی که پاس را انتقال دادند و این بدعت اشتباه را در فوتبال ما گذاشتند بحث‌های زیادی مطرح شد و همه دیدند عواقب این انتقال چه بود. حالا هم می‌گویم به هیچ عنوان از اعتقادم برنمی‌گردم و در صورت خروج نفت از تهران هرگز حاضر به ادامه همکاری با این باشگاه نخواهم بود.

  دليل اصلي اين همه مخالفت چيست؟

  چون روش درست نیست و مردم با این کار مخالف هستند. چطور می‌شود وقتی باشگاهی را از شهری به شهر دیگر هبه می‌کنند و مردم آن شهر راضی نیستند باز به انجام آن اصرار می‌ورزند؟! متاسفانه بدون در نظر گرفتن خواست مردم این تصمیم‌ها گرفته می‌شود؛ تصمیماتی که با روح ورزش سازگار نیست.

  به نظرتان فدراسيون فوتبال نمي‌تواند جلوي اين اتفاقات را بگيرد؟

  صد درصد فدراسیون فوتبال می‌تواند مقابل این انتقال بایستد چراکه چنین حرکتی مخالف قوانین FIFA و AFC است. فدراسیون حالا باید استقلال و اقتدارش را نشان دهد.

  اگر نفت به اراك برود و اوضاع مالي‌اش بهتر شود چطور؟ با هيچ قيمتي مربيگري اين تيم را نمي‌پذيريد؟

  صد درصد همین طور است؛ یا با نفت در تهران می‌مانم یا اين تيم را ترك مي‌كنم. من اول برای اعتبار خودم کار می کنم نه پول. هر کسی برای گذراندن زندگی‌اش نیاز به پول دارد و من هم از پول بیشتر بدم نمی‌آید اما اعتبار و شخصیتم را بیشتر از پول دوست دارم. حتی اگر یک‌میلیارد هم پیشنهاد بدهند، باز هم با نفت به اراک نمی‌روم و امیدوارم در مورد فوتبال، سیاسی تصمیم‌گیری نکنند.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.