• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مصدومیت شدید طالب لو
  کد خبر : 543933

  مصدومیت شدید طالب لو

  مصدومیت شدید طالب لوReviewed by Aryan on Apr 27Rating:  آنچه كه وحيد طالب‌لو در بازي امروز مقابل سپاهان انجام داد يك نمايش دروازه‌باني درخشان بود. وحيد كه روح مقاومت تيمش مقابل حملات بي‌وقفه صدرنشين ليگ بود در دقيقه 75 پس از آنكه جواهر سوكاي را به خطاي سرنگون كرد با روحيه روي خط دروازه ايستاد و…

  مصدومیت شدید طالب لوReviewed by Aryan on Apr 27Rating:

  طالب لو

   آنچه كه وحيد طالب‌لو در بازي امروز مقابل سپاهان انجام داد يك نمايش دروازه‌باني درخشان بود.
   وحيد كه روح مقاومت تيمش مقابل حملات بي‌وقفه صدرنشين ليگ بود در دقيقه 75 پس از آنكه جواهر سوكاي را به خطاي سرنگون كرد با روحيه روي خط دروازه ايستاد و با واكنشي شبيه مانوئل نوير پنالتي نه چندان محكم اميد ابراهيمي را مهار كرد. وحيد با اين روحيه مشغول گلري بود كه روي يك ضربه كرنر با ضربه وحشتناك مهدي نوري به شدت آسيب ديد.
  از دست ندهید

  داستان مصدوميت طالب‌لو از اين قرار بود كه او توپ را روي سر برونو سزار مهار كرد اما بعد از آنكه با توپ روي زمين افتاد مهدي نوري به قصد دفع توپ لگدي محكم به ساعد او زد كه وحيد را درجا روي زمين خواباند و اين گلر با تجربه ديگر نتوانست به بازي ادامه دهد. مصدوميت طالب‌لو 10 دقيقه بازي را با اختلال روبه‌رو كرد و تيم پزشكي شاهين بوشهر با كمك بازيكنان او را به خارج از زمين هدايت كردند.
  طالب‌لو قبل از اين مصدوميت انگار داشت مأموريتي را به نفع امير قلعه‌نويي مربي محبوبش انجام مي‌داد اما ناگهان زمين برخلاف جهت چرخيد و او را ناكام گذاشت. طالب‌لو امروز مي‌توانست ستاره ميدان باشد اما حالا با دستي كه شكسته در بيمارستان است.

  مصدوميت طالب‌لو باعث شد صادقيان دروازه‌بان جوان شاهين به زمين بيايد كه او 2 گل بدون تقصير از سپاهان دريافت كرد.
  بدشانسي شاهين اين بود كه سپاهان در دقايق آخر رو به بازي مستقيم آورده بود و بالاخره روي يك كرنر موفق به گشودن دروازه شاهين شد. آنها در اين لحظات علاوه بر برتر فيزيكي به كمي شانس هم نياز داشتند كه غيبت طالب‌لو و كاهش اعتماد به نفس شاهيني‌ها اين فرصت را در اختيارشان گذاشت.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.