• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » انصاریان:آدم باید مرد روز های سخت باشد
  کد خبر : 542314

  انصاریان:آدم باید مرد روز های سخت باشد

  انصاریان:آدم باید مرد روز های سخت باشدReviewed by Aryan on Apr 26Rating:    علی انصاریان مدافع شاهین بوشهر این روزها کنار این تیم حضور دارد . حضوری که بعد از دو بار رفت و برگشت صورت گرفته و ترجیح می دهد در این شرایط فقط به موفقیت شاهین فکر کند.وی در مورد بازی با سپاهان…

  انصاریان:آدم باید مرد روز های سخت باشدReviewed by Aryan on Apr 26Rating:

  انصاریان

   

   علی انصاریان مدافع شاهین بوشهر این روزها کنار این تیم حضور دارد . حضوری که بعد از دو بار رفت و برگشت صورت گرفته و ترجیح می دهد در این شرایط فقط به موفقیت شاهین فکر کند.وی در مورد بازی با سپاهان می گوید«ما کاری به صدر جدول و شرایط تیم های دیگر نداریم. خودمان باید ببریم و حتی به مساوی هم فکر نمی کنیم.شما دیدید که تساوی با استقلال به ضرر هر دو تیم شد.سپاهان با همه تیم های ایران فرق دارد و از هر حیث از شاهین جلوتر است.بی دلیل نیست که دوسال پیاپی قهرمان شده و حالا در آستانه سومین قهرمانی است.ما فقط برای خلق معجزه  به مصاف این تیم می رویم.»

  او در خصوص قرعه بد شاهین و رویایی مکرر با مدعیان قهرمانی هم اظهار داشت«بحث قرعه و شانس نیست. کاری است که مسئولان باشگاه کردند تا حالا در این مخمصه گرفتار شویم.دیگر به کسی امید نداریم و فقط به خاططر دل هواداران بازی می کنیم.»

  از او در مورد استعفای گزی پرسیدیم که گفت«من در تمام طول عمرم چنین باشگاهی ندیده بودم. کارمان از عجیب وفریب هم گذشته.به نظر من آدم باید مرد روزهای سخت باشد.رفتن و استعفا دادن که دردی را دوا نمی کند.هرکسی که می خواست برود باید زودتر می رفت نه اینکه امروز که تیم به این حال و روز افتاده فکر رفتن بیافتد.»

  انصاریان در مورد اینکه کرار و محمد پروین بیش از بازیکنان فعلی شاهین پول گرفته اند هم تصریح کرد« ضعف مدیریت یعنی همین.البته محمد با شاهین قرارداد داخلی داشت و می توانست نصف پولش را قانونی بگیرد.کرار هم در موردش حرف نزنم بهتر است.»

  وی درپایان در مورد شانس بقای تیم گفت«بازی با سپاهان یک بازی 80 درصدی است. هر تیمی ببرد 80 درصد سرنوشتش مشخص می شود. آنها ببرند قهرمانی شان تا 80 درصد مشخص ات و ما هم ببریم بقایمان را 80 درصد قوت بخشیده ایم.برعکس آن هم صدق می کند. این بازی قهرمان و یکی از تیم های سقوط کننده را مشخص می کند»

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.