- ایران ویج - http://www.iranvij.ir -

برهاني: سرنوشت دست ما نيست توکل بر خدا

برهاني: سرنوشت دست ما نيست توکل بر خداReviewed by Aryan on Apr 25Rating:
[1]

استقلال

 

 آرش برهاني مهاجم سرعتي استقلال همچنان به قهرماني تيمش در ليگ برتر اميدوار است و معتقد است كه در فوتبال اتفاقات زيادي رخ مي‌دهد. البته او هم مثل همه استقلالي‌ها مي‌داند كه در حال حاضر سرنوشت قهرماني دست استقلال نيست چرا كه سپاهان 3 امتياز بيشتر دارد. آرش در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد شرايط استقلال و مسائل مختلف ديگر به سوالات پاسخ مي‌دهد.

آرش، با توجه به اختلاف 3 امتيازي با سپاهان، آيا شانس قهرماني داريد؟

بله هنوز هم شانس داريم و نمي‌توان همه چيز را تمام شده دانست. ما بايد به رقيبان خودمان كاري نداشته باشيم و روي نتايج خودمان تمركز كنيم.

ولي خيلي‌ها از حالا سپاهان را تقريبا قهرمان ليگ مي‌دانند. نظر تو چيست؟

سپاهان تيم خوبي است و امسال از بازيكنان و كادر فني خوبي بهره مي‌برد. الان با توجه به شرايط جدول سرنوشت قهرماني دست آنها است ولي ما هم منتظر اتفاقات فوتبال هستيم. به نظر من هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست.

فكر نمي‌كني بازيكنان و كادرفني استقلال كمي از قهرماني نااميد شده باشند؟

به هر حال شايد با توجه به شرايط جدول شانس ما به اندازه سپاهان نباشد ولي قرار نيست نااميد باشيم. شما ديديد كه هر وقت به سپاهان نزديك شديم آنها دچار استرس شدند و مصاحبه‌هايي انجام دادند. ما تا آخرين هفته تلاش مي‌كنيم.

فكر مي‌كني عملكرد پرويز مظلومي و بازيكنان استقلال در طول اين فصل خوب بود؟

الان نمي‌توان در مورد كارنامه مظلومي و بازيكنان نظر داد و بايد ليگ تمام شود. ما قهرمان جام حذفي شديم، در آسيا شانس صعود داريم و در ليگ برتر هم شانس قهرماني داريم.

فكر مي‌كني استقلال در آسيا به مرحله بعدي صعود كند؟

بازي با الريان در تهران بسيار مهم است و اميدوارم هواداران به استاديوم بيايند تا اين تيم را شكست دهيم و شرايط صعود استقلال فراهم شود.

راستي براي فصل بعد چه برنامه‌اي داري، آيا پيشنهادي داري؟

خير. هيچ پيشنهادي ندارم و الان زود است كه در اين مورد حرف بزنم.

نوشته توسط محمد