• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » وزارت آموزش و پرورش : دریافت پول از والدین برای اردو، ممنوع
  کد خبر : 540493

  وزارت آموزش و پرورش : دریافت پول از والدین برای اردو، ممنوع

  وزارت آموزش و پرورش : دریافت پول از والدین برای اردو، ممنوعReviewed by Aryan on Apr 25Rating: دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس دولتی اجازه ندارند به نام هزینه های اردو از والدین پول دریافت کنند زیرا وزارت آموزش و پرورش اعتبار مورد نیاز برای برپایی اردوها را پرداخت می کند. …

  وزارت آموزش و پرورش : دریافت پول از والدین برای اردو، ممنوعReviewed by Aryan on Apr 25Rating:

  دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس دولتی اجازه ندارند به نام هزینه های اردو از والدین پول دریافت کنند زیرا وزارت آموزش و پرورش اعتبار مورد نیاز برای برپایی اردوها را پرداخت می کند. 

  قاسم مستقیم در مصاحبه اختصاصی با واحد مرکزی خبر، با بیان اینکه دانش اموزان سرانه پـرورش دارند و هزینه اردوها از این سرانه پرداخت می شود افزود: هزینه بازدیدهای علمی و موارد پیش بینی نشده خارج از روال معمول، به صورت داوطلبانه از اولیا قابل دریافت است و اجباری نیست. 

  وی گفت:در مدارس غیر دولتی (غیر انتفاعی) نیز ابتدای سال باید هزینه های اردو به والدین دانش آموزان اعلام و بر اساس آیین نامه تائید شده پول اردو دریافت شود. 
  مستقیم با اشاره به استقرار اعضای ستاد ثبت نام در مدارس همزمان با ثبت نام دانش آموزان افزود: ناظران در اسرع وقت درخواست ها را بررسی و به شکایات اولیا و دانش آموزان رسیدگی می کنند. 

  وی گفت:سال تحصیلی 90-89 بسیاری از شکایات با تذکر شفاهی یا تذکر کتبی و همچنین تذکر کتبی با درج در پروند همراه بود و تعدادی هم در هیئت های رسـیدگی به تخلفات پی گیری شد. 

  دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال یک میلیون و 150 هزار نفر در پایه ابتدایی و 900 هزار نفر در پایه اول دبیرستان ثبت نام خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.