• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سوال غیر فوتبالی فردوسی پور از رویانیان در برنامه 90
  کد خبر : 538406

  سوال غیر فوتبالی فردوسی پور از رویانیان در برنامه 90

  سوال غیر فوتبالی فردوسی پور از رویانیان در برنامه 90Reviewed by Aryan on Apr 24Rating: عادل فردوسی پور در برنامه این هفته نود در حالی که با رویانیان گفت و گو می کرد، اظهار داشت: آقای رویانیان، حالا که داریم با هم حرف می زنیم سئوالات دوستان پشت صحنه ما را هم جواب دهید و…

  سوال غیر فوتبالی فردوسی پور از رویانیان در برنامه 90Reviewed by Aryan on Apr 24Rating:

  عادل

  عادل فردوسی پور در برنامه این هفته نود در حالی که با رویانیان گفت و گو می کرد، اظهار داشت: آقای رویانیان، حالا که داریم با هم حرف می زنیم سئوالات دوستان پشت صحنه ما را هم جواب دهید و بگویید سرنوشت بنزین چه می شود؟!

  به گزارش خبرنگار ورزشی “انتخاب”؛ رویانیان در پاسخ به این سئوال در حالی که می خندید پاسخ داد: ای بابا این چه سئوالی است می پرسید، اما باید بگویم سهمیه بنزین اردیبهشت را که به حساب مردم ریختیم!

  اما فردوسی پور در مورد نرخ آتی بنزین پرسید که رویانیان با تکذیب قیمت 1500 تومانی بنزین گفت: قیمت بنزین قطعاً بالا می رود اما هنوز مشخص نیست که چقدر قیمت بالا می رود.

  رویانیان در بخش دیگری از سخنانش خطاب به فردوسی پور که او را “سردار” خطاب کرد، گفت: شما سر ما را می خواهی ببری! البته خودت نمی توانی و باید کس دیگری را برای این کار تعیین کنی!

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.