• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » 5 روز دیگر جمعیت زمین از 7 ملیارد نفر عبور میکند
  کد خبر : 53707

  5 روز دیگر جمعیت زمین از 7 ملیارد نفر عبور میکند

  5 روز دیگر جمعیت زمین از 7 ملیارد نفر عبور میکندReviewed by Aryan on Oct 28Rating: به نقل از مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد – تهران ، با افزایش جمعیت جهان به بیش از 7 میلیارد نفر ، سرمایه گذاری های بیشتری برای جوانان لازم است . باباتونده اوسوتیمهین  مدیر اجرایی صندوق جمعیت ملل متحد در…

  5 روز دیگر جمعیت زمین از 7 ملیارد نفر عبور میکندReviewed by Aryan on Oct 28Rating:

  به نقل از مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد – تهران ، با افزایش جمعیت جهان به بیش از 7 میلیارد نفر ، سرمایه گذاری های بیشتری برای جوانان لازم است .

  باباتونده اوسوتیمهین  مدیر اجرایی صندوق جمعیت ملل متحد در پیشگفتار این گزارش با عنوان  مردم و فرصت ها در دنیایی 7 میلیارد نفری  گفت : دنیای 7 میلیارد نفری ما اکنون با برنامه ریزی و سرمایه گذاری درست بر مردم – به منظور توانمند ساختن آنان برای انتخاب های درست که نه فقط برای خود آنان ، بلکه برای همه مردم جهان مفید باشد- می تواند شهرهای شکوفای پایدار و قابل دوام، نیروهای کار مولدی و جمعیت های جوانی که به رفاه جوامع خود مساعدت کنند، داشته باشد.

  براساس این گزارش، به این تعداد بی سابقه جمعیت جهان می توان از جهات بسیاری به عنوان موفقیتی برای بشریت نگریست، زیرا این امر به مفهوم آن است که طول عمر مردم بیشتر شده است و تعداد بیشتری از فرزندان ما در جهان زنده می مانند اما همه به تساوی از دستاوردها یا از کیفیت برتر زندگی که این دستاوردها نشانه های آن است، برخوردار نشده اند.

  اوسوتیمهین گفت: رسیدن به جهان هفت میلیاردی یک چالش، یک فرصت و یک فراخوان برای اقدام است . در حال حاضر یک میلیارد و 800 میلیون نفر از هفت میلیارد نفر جمعیت جهان نوجوان و جوان بین 10 تا 24 سال هستند.

  وی خاطرنشان کرد : جوانان با داشتن قابلیت برای تغییر شرایط کلی سیاست جهانی باید در به حرکت در آوردن و پیش راندن اقتصادها با خلاقیت و توانایی های خود اقدام کنند .

  گزارش وضعیت جمعیت جهان در سال 2011 گزارشی از محل هایی است که جمعیت شناسان، سیاستگذاران، دولت ها، جوامع مدنی و افراد در آن جا با مسایل و تحولات جمعیت از پیر شدن تا افزایش سریع تعداد جوانان، از نسبت های بالای رشد جمعیت تا کاهش جمیعت هاو از نسبت های بالای شهرنشینی تا مهاجرت فزاینده در سطوح بین المللی دست و پنجه نرم می کنند.

  کشورهایی که در این گزارش درباره مسایل آن ها بحث شده است، چین، مصر، اتیوپی، فنلاند، هند، مکزیک، موزامبیک، نیجریه و دیگر کشورها است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.