• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » آخرين خبرها از انتخابات فرانسه
  کد خبر : 536309

  آخرين خبرها از انتخابات فرانسه

  آخرين خبرها از انتخابات فرانسهReviewed by Aryan on Apr 23Rating: تا ساعت 5 بعد از ظهر، بیشتر از هفتاد درصد از واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه شرکت کردند. آماری که به گفته وزارت کشور فرانسه بالاست اما پایین تر از انتخابات ریاست جمهوری سال 2007 در این کشور است. به نقل از يورونيوز، این…

  آخرين خبرها از انتخابات فرانسهReviewed by Aryan on Apr 23Rating:
  تا ساعت 5 بعد از ظهر، بیشتر از هفتاد درصد از واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه شرکت کردند. آماری که به گفته وزارت کشور فرانسه بالاست اما پایین تر از انتخابات ریاست جمهوری سال 2007 در این کشور است.

  به نقل از يورونيوز، این آمار نتیجه آخرین شمارش آرای رسمی از سوی وزارت کشور فرانسه تا ساعت 5 بعد از ظهر است. در سال 2007 بیشتر از 73 درصد از واجدین شرایط تا همین ساعت یعنی 5 بعد از ظهر به وقت پاریس، در 

  انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده بودند. 
   
  در سال 2007 نزدیک به 84 درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کرده بودند. عددی که یکی از بالاترین آمارها از سال 1970 میلادی به این طرف بوده است. کمی بیشتر از 44 میلیون فرانسوی می توانند در انتخابات جاری شرکت کنند.  
   
  85 هزار شعبه رای گیری در فرانسه در اختیار رای دهندگان فرانسوی قرار گرفته است. دو نامزدی که بتوانند بیشترین آرا را از آن خود کنند به مرحله دوم انتخاباتی می روند که در ششم ماه مه برگزار خواهد شد. 
   
  تا قبل از ساعت 8 شب به وقت پاریس، 10 ونیم شب به وقت تهران، هیچ یک از موسسات نظر سنجی و یا رسانه های ارباب جمعی فرانسوی حق اعلام نتایج اولیه را ندارند.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.