• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » احکام جدید کمیته انضباطی
  کد خبر : 533978

  احکام جدید کمیته انضباطی

  احکام جدید کمیته انضباطیReviewed by Aryan on Apr 21Rating: *** جریمه استقلال و مس سرچشمه رای كمیته انضباطی در خصوص تاخیر در ورود تیمهای مس سرچشمه و استقلال تهران مورخ 20/1/91 صادر شد. طبق گزارشات داور و نماینده ناظر دیدار فوق،هر یك از تیمهای استقلال تهران و مس سرچشمه به ترتیب چهار و دو دقیقه…

  احکام جدید کمیته انضباطیReviewed by Aryan on Apr 21Rating:

  کمیته انضباطی

  *** جریمه استقلال و مس سرچشمه

  رای كمیته انضباطی در خصوص تاخیر در ورود تیمهای مس سرچشمه و استقلال تهران مورخ 20/1/91 صادر شد. طبق گزارشات داور و نماینده ناظر دیدار فوق،هر یك از تیمهای استقلال تهران و مس سرچشمه به ترتیب چهار و دو دقیقه تاخیر داشته اند و بر همین اساس استقلال تهران به ازای هر دقیقه تاخیر، یك میلیون و دویست هزار تومان و مس سرچشمه به پرداخت مبلغ 600 هزار تومان محكوم شد.

  ***جریمه 5 میلیون تومانی شاهین

  طبق گزارشات داور و نماینده ناظر دیدار تیم های شاهین بوشهر و نفت تهران در تاریخ 19 فروردین 91 از سری رقابتهای هفته 29 لیگ برتر، تماشاگران منتسب به شاهین بوشهر تخلفاتی را انجام دادند. به همین دلیل باشگاه شاهین بوشهر مبلغ 50 میلیون ریال جریمه شد.

  ***استقلال طلب كوشكی را پرداخت

  بر اساس رای نهایی كمیته انضباطی باشگاه استقلال به پرداخت مبلغ یكصد و سی و پنج میلیون و هشتصد و نوزده هزار تومان به بیژن كوشكی محكوم شده است و با توجه به پذیرش باشگاه و قطعیت رای، مبلغ اعلام شده از محل درآمدهای باشگاه در سازمان لیگ برتر كسر می شود و به بازیكن پرداخت خواهد شد.

  ***احضار علی افضل به كمیته انضباطی

  سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند بر اساس شكایت مدیرعامل باشگاه فولادماهان اصفهان به كمیته انضباطی احضار شده است. علی افضل سرمربی تیم گیتی پسند باید روز 17 اردیبهشت در محل كمیته انضباطی حاضر شود. این شكایت به خاطر درج چندین مصاحبه افضل علیه باشگاه فولادماهان به كمیته انضباطی ارسال شده است.

  ***شكایت متوسل زاده از راه آهن

  جلسه رسیدگی به طلب امین متوسل زاده كه از باشگاه راه آهن شكایت كرده است دهم اردیبهشت برگزار در كمیته انضباطی خواهد شد. عدم حضور طرفین مانع رسیدگی نیست و خود متوسل زاده و یا مدیرعامل یا نماینده باشگاه راه آهن در جلسه می بایست حضور داشته باشند.

  ***شكایت سنجری از مس سرچشمه

  محمود سنجری سرمربی فصل پیشین مس سرچشمه به خاطر اینكه هنوز پاداش صعود به لیگ برتر را از باشگاه مس سرچشمه نگرفته است از این باشگاه شكایت كرده است. به همین دلیل 12 اردیبهشت ماه وی به همراه مداركش و مدیرعامل با نماینده باشگاه باید در جلسه رسیدگی حضور داشته باشند. عدم حضور طرفین مانع رسیدگی نیست.

  *** نیسانی 8 میلیون از شهرداری می گیرد

  بر اساس شكایت محسن نیسانی، بازیكن سابق باشگاه شهرداری تبریز در فصل گذشته، ارائه مدارك و جلسات رسیدگی مبنی بر طلب این بازیكن از باشگاه، اظهارات مدیران و نمایندگان باشگاه و همچنین دیگر موارد لازم، باشگاه شهرداری تبریز به پرداخت مبلغ 8 میلیون تومان به محسن نیسانی محكوم می شود.

  ***جریمه دو بازیكن صنعت نفت آبادان

  بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی تیم های صبای قم و صنعت نفت آبادان در تاریخ 19 فروردین 91 ، پس از پایان بازی و سوت داور، دو بازیكن این تیم به نامهای مصطفی صبری نسبت به داور بازی مرتكب تخلفاتی شد. همچنین عباس مرداسی دیگر بازیكن این تیم هنگام ورود به رختكن با ضربه پا درب رختكن را شكست و به ورزشگاه یادگار امام قم خساراتی وارد كرد كه بر همین اساس، صبری به دو جلسه محرومیت از همراهی صنعت نفت آبادان و پرداخت یك میلیون تومان جریمه نقدی و همچنین عباس مرداسی به توبیخ كتبی و پرداخت یك میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شد.

  همچنین به خاطر تخلفات تماشاگران دو تیم در بازی ، هر دو باشگاه به پرداخت جریمه 30 میلیون ریالی محكوم می شوند.

  ***جریمه مربی فولاد سپاهان اصفهان

  بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی تیم های ملوان انزلی و سپاهان در تاریخ 19 فروردین در انزلی ، تونچی مردو مربی سپاهان در دقیقه 84 به دلیل اعتراض به داور اخراج شد اما پس از اخراج هم تخلفاتی انجام داد كه به توبیخ كتبی و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محكوم می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.