• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت , ورزشی » اقای مجیدی شما ابتدا یک ایرانی هستید بعد استقلالی
  کد خبر : 533795

  اقای مجیدی شما ابتدا یک ایرانی هستید بعد استقلالی

  اقای مجیدی شما ابتدا یک ایرانی هستید بعد استقلالی Reviewed by Aryan on Apr 21Rating: یادمان باشد قبل از اینکه هر رنگی باشیم یک ایرانی هستیم و تمام این رنگ ها بهانه ایست برای سرافرازی پرچم سه رنگ ایران عزیزمان . بدون شک همه ما دلمان برای کشورمان می تپد و سپاهان و پرسپولیس و…

  اقای مجیدی شما ابتدا یک ایرانی هستید بعد استقلالی Reviewed by Aryan on Apr 21Rating:

  یادمان باشد قبل از اینکه هر رنگی باشیم یک ایرانی هستیم و تمام این رنگ ها بهانه ایست برای سرافرازی پرچم سه رنگ ایران عزیزمان . بدون شک همه ما دلمان برای کشورمان می تپد و سپاهان و پرسپولیس و استقلال و تراکتور بهانه ای بیش برای باهم بودن نیست . تمام اشک و فریاد ها چیزی جز افتخار برای سرزمین عزیزمان نخواهد بود.

  شاید این روز ها فوتبالمان بوی پول بدهد و برخی بازیکنان به نرخ روز نان بخورند اما هرچه باشد دلشان برای ایران می تپد ( امیدواریم! ). همه این ها را گفتم تا یادمان نرود چه هستیم و برای چه تلاش میکنیم .

  رقابت در داخل کشور و برای کسب مقام اولی در لیگ و جام حذفی هم درست است و هم قشنگ اما وقتی پا از مرزها فراتر میگذاریم دیگر همه یک صدا دوشا دوش هم می شویم و فریاد خود را برای موفقیت و پیروزی آن میزنیم که جزء این باشد وای به حال ما .
  مگر می شود سپاهان با الاهلی عربستان بازی داشته باشد و من سنگ ابی و قرمز به سینه بزنم ؟!! مگر می شود در بازی که نام کشورم در میان باشد و هزار رنگ باشم ؟!

  بدون شک همه ما از رقابت سنگین میان پرسپولیس و استقلال اگاهی کامل داریم و میدانیم این دو رودخانه در کنار دوستی یک رقابت طولانی از سالیان دور دارند و خواهند داشت و نمی شود این موضوع را کتمان کرد اما من به اقای پروین احسنت میگویم با تمام سرخ بودنش برای تماشای بازی استقلال و الاتفاق عربستان به آزادی رفت تا ایرانی بودنش را ثابت کند و نشان دهد یک ایرانی میتواند با تمام سرخ بودند ابی هم باشد .

  اقای مجیدی از هواداران خود خجالت بکشید که در بازی های برون مرزی با تیم های خارجی همانطور که پرچم گره میزنند دلهای خود را نیز به هم گره میزنند و یک صدا ایران و ایران میکنند .

  همه ایرانی دوستان بازی پرسپولیس-الغرافه را دیدند همانطور که پرسپولیسی ها در بازی استقلال امدند این بار نوبت ابی پوشان بود برای نماینده کشورشان سوت و هورا بکشند و امدند و دمشان گرم و دلشان سبز و به حق خوب هم حمایت کردند از نماینده کشورشان اما چیزی که دل همه را درد اورد حرکت نا قشنگ! اقای مجیدی بود .
  کاری به دلیل رفتن اقای مجیدی به بهانه دخترش نداریم و حتما هم همین بوده و ما در استقلال بودنشان هیچ شکی نداریم اما اقای مجیدی این کار شما یعنی شاد کردن شیخ نشینان خلیج فارس که از قدیم یک رقابت طولانی میان ایران و … میباشد .

  اقای مجیدی به عنوان یک هوادار سرخ یا ابی وقتی در کشور های عربی بازی میکنید ارزوی من برای شما گل زدن بیشتر و بیشتر است دلیل بنده و امثال من این است که شما را نماینده فوتبال ایران میدانم و سرافرازی شما یعنی سرافرازی ابی و سرخ و زرد و هزاران رنگ دیگر کشورم . مگر می شود که زمانی که کریمی در المان توپ میزد دل ابی پوش شاد نباشد از اینکه هموطنش پا به توپ است و گل می زند و گل می کارد؟

  اقای مجیدی زیبا این بود که به عنوان یک استقلالی اصیل از تمام ایرانیان برای ان حرکت زشت از مردم پوزش می خواستید

  اقای مجیدی تمام گلایه من از شما به این دلیل است که انتظارم از شما بیش از این ها بود هر چه باشد شما یک ایرانی هستید و در مرام ایرانی چیزی دیگر میبنیم .

  نوشته ی علی احمدنیا مدیر ایران ویج

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲۷)  • sahar

   کابیتان هرکاری کرد دمش گرم ………………ب هیچ کس هم ربطی نداره که عربه یا ایرانی مهم اینه که میدونه این گوجه ای هارو چطوری بسوزونه………………..عاشقتم مجیددددددددددددددددددی

  • sahar

   کابیتان هرکاری کرد دمش گرم ………………ب هیچ کس هم ربطی نداره که عربه یا ایانی مهم اینه که میدونه این گوه ای هارو چطوری بسوزونه………………..عاشقتم مجیددددددددددددددددددی

  • موژان

   کار تماشاگر ها درست نبود اما مجیدی ایرانی بود نباید اون جوری خودش رو میفروخت به عرب ها این مضوع چه ربتی به علی کریمی داره مگه یا دتوتون رفته تماشا گرای استقلال به پورحیدری چی میگفتن 

  • ندا

   فرهاد جون دوست داریم………بی غیرت اون تماشاگرای پرسپولیس هستن که برای خانواده هیچ کس احترام قائل نیستن

   • امیر

    ایولللللللل

  • mohammad

   bayad javab adamaye namak nashnaso0o0 injo0o0ri dad..

   chera az aval baziii majiidiio0o0 ho0o0o0 mi9i9kardan mage onja bazii boron marziii nabo0o0d????

   asan bazii che rabtiii b steqlal dasht k hame sho0o0arasho0o0n b steqlal khatm miiisho0o0d???

   age injo0o0riiiiye k haqesho0o0n bo0o0o0d…
   eshqe capiiiiiiiiiitan….

  • فرهادی دیگر

   جناب آقای علی احمدنیا
   من نه شما رو میشناسم و نه میدونم فکرتون چیه. اما کمی فکر و تامل که بکنید این نامه رو به همه کسانی که اون روز ایرانی بودنشون رو از یاد بردن مینوشتین نه فقط به فرهاد مجیدی.
   – تو بازی استقلال وقتی پروین به استادیوم اومد همه استقلالی ها تشویقش کردن و تا آخر بازی فقط تشویق استقلال بود و ایران.
   – اول بازی پرسپولیس وقتی چندتا استقلالی با لباس آبی خودشون وارد شدن همه هو کردن و مجبورشون کردن تا لباسشون رو دربیارن!
   – کل مسابقه تشویق پرسپولیس بود و ادعای سروریش به استقلال اونم وقتی که به نام ایران بازی میکردن.
   – از ابتدا تا انتها به یک بازیکن ایرانی که در مقابلشون بازی میکرد تمام بی حرمتی رو نثارش کردن.

   جناب احمدنیا اگه از دفاع خودی فرهاد مجیدی در مقابل فحاشی 96 هزار ایرانی به یک ایرانی قلبتون به درد اومده باید بیشتر هم به درد بیاد از کار همه ایرانی ها در اون روز و حتی در روزهای دیگر و حتی از این متن خودتون که فقط کار یک استقلالی رو دیده.

   • احمدنیا

    زیبا بود خسته نباشید

    • میلاد

     لنگین دیگه؟؟؟ نمیدونستی؟؟؟؟

     احمد نیا عزیز گفت “زیبا بود خسته نباشید” که مثلا فرهادی دیگر رو ضایع کرده باشه ؟؟؟ بخندید نارحت نشه بچه ها؟!!!

     • احمدنیا

      در قاموس ما به سخره گرفتن افکار دیگران نیست

   • نام شما...

    دمت گرم.

   • !!!

    این رو باید توجه داشته باشین که همین آقای مجیدی قبل از شروع بازی عملی رو انجام داد که باعث تحریک تماشاگرا شده بود . نکنه این قسمت رو شما ندیده بودید.
    از قبل بازی !!!
    آره
    و این رو همه تماشاگرا دیده بودن .

    • فرهادی دیگر

     شما مصاحبه ها و حرف های مربیان و بازیکنان پرسپولیس رو بعد از بازی رفت در مورد فرهاد مجیدی مطالعه کردین؟

   • امیر

    ممنونم این پرسپولیسیها منطق که ندارند فقط حرف میزنند

  • maral

   bebakhshid age ianiye pas chera 90000 irani az avale bazi behesh fohshe khaharo madar midadand

   • 2

    این رو باید توجه داشته باشین که همین آقای مجیدی قبل از شروع بازی عملی رو انجام داد که باعث تحریک تماشاگرا شده بود . نکنه این قسمت رو شما ندیده بودید.
    از قبل بازی !!!
    آره
    و این رو همه تماشاگرا دیده بودن .

  • mitra

   فوتبالی جماعت آدم نیست هیچ کدوم!!!!بیشتر مایه شرم هستن تا مایه افتخار

   • ماهان

    من هم با نظر شما موافقم. همه این جماعت فوتبالیست ها باید خجالت بکشن .اگه بدونید چند تا شون که تو شمال ویلا هاشون در همسایگی ماست چه رفتارها وکارهای ناشایستی که درخور هیچ ایرانی نیست میکنن از خجالت هرگز طرفداری این بی غیرتها رو نمیکنید.

  • فرهاد

   اقای کارشناس هنوز 96 هزار نفر یکصدا خواهر و مادرتو مورد عنایت فرار ندادن تا بدونی خویشتن داری یعنی چی اگه همین علی کریمی تون بود بدتر از این میکرد

   • میلاد

    این بعنی جواب دندان شکن!!!!!!!

    آثای احمد نیا بنده به شما ارادت خاصی دارم ولی خودتون تا به حال درباره موضعات مختلف ننوشتین در ایرانویج ولی …

   • امیر پاشا

    همین علی کریمی که شما میگید بار ها توی ورزشگاه فحش خورده مثلا بازی با شهرداری تبریز مورد اهانت ترک ها قرار گرفت و نود دقیقه فحش خورد. اما جنابعالی این ها رو نمی دونی چون علی کریمی هیچ حرفی در این مورد نزده و اعتراضی نکرده.

  • سعید

   واقعا نقدی درستی بود در مقابل عرب ها ادب این بود که اقای مجیدی کمی خویشتن داری میکرد هرچند طرفداران پرسپولیس هم ادب را رعایت نکردن 🙁

  • میلاد

   فرهاد دمت گرم

   همین فردی که مطلب فوق رو فرستاده هرکاری برای خار کردن ایران و ایرانی کرده تا به مجیدی رسیده ، پارسی شده.

   دیگ به دیگ میگه ته دیگ!!!!!!!!!!!!!! آقای ناقشنگ!!!!!!!!

   • لیلا حمیدی

    فقط به این خاطر جواب شما رو دادم که بدونم شما چی میدونید از اقای احمدنیا که این طوری در موردش حرف میزنید هیچ کسی ایشون رو نشناسه من خوب میشناسم و از بیشتر کار هاشون که برای فرهنگ ایران کردن اطلاع دارم

    تا کور شود هر انکس نتوان دید

    ایران ویج و اقای احمدنیا حمایتتان میکنیم

  • خداحافظ رفیق

   با درود.اگه این بشر استقلالی بود که وسط فصل ول نمیکرد بره قطر این بشر عربم نیست چه برسه به ایرانی

   • 2

    باریکلا

  • maryam

   ghermeza age adam budan tu ruzi ke ghermezo abi yeki budan shoare perspolis sarvare esteghlale sar nemidadan farhad khub kari kard

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.