• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » عکس طبیعت و حیوانات , گوناگون , مطالب جالب و خواندنی » زشت‌ترین جوجه دنیا/ ترکیبی از یک موجود فضایی و جوجه سوخاری
  کد خبر : 533260

  زشت‌ترین جوجه دنیا/ ترکیبی از یک موجود فضایی و جوجه سوخاری

  زشت‌ترین جوجه دنیا/ ترکیبی از یک موجود فضایی و جوجه سوخاریReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating: جوجه طوطی kea که پس از تولد از سوی والدینش رها شد، دارای ظاهر و صورتی است که تنها یک مادر می‌تواند او را دوست داشته باشد. به گزارش خبرگزاری مهر، این جوجه طوطی که بی تردید می تواند…

  زشت‌ترین جوجه دنیا/ ترکیبی از یک موجود فضایی و جوجه سوخاریReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating:

  جوجه طوطی kea که پس از تولد از سوی والدینش رها شد، دارای ظاهر و صورتی است که تنها یک مادر می‌تواند او را دوست داشته باشد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، این جوجه طوطی که بی تردید می تواند داعیه دار عنوان زشت ترین پرنده جان باشد از سوی پدر و مادرش پس از سردرآوردن از تخم در باغ وحش برگزوو در آلمان رها شد.

  جوجه طوطی که مادر و پدرش وی را پس از تولد در باغ وحشی در آلمان رها کردند

   

  نلسون در مقابل آینه ویژگی های منحصر به فرد خود را تحسین می کند

   

  اگرچه نلسون می تواند دست کم با علم به اینکه روزی به یک طوطی از نژاد Kea تبدیل خواهد شد، احساس آرامش کند اما درحال حاضر به عنوان ترکیبی از یک موجود فضایی و یک جوجه سوخاری توصیف شده است.

  براساس گزارش دیلی میل، این جوجه طوطی تنها جوجه ای بود که از سه تخم دیگر تبدیل به جوجه شد، اما ماه گذشته درست پس از تولد از سوی والدینش رها شد.

  نسلون توسط کارکنان باغ وحش برگزو در آلمان نگهداری می شود

   

  از آنجا که سن این جوجه طوطی بسیار کم است نیازمند مراقبت 24 ساعته است. وی چهار هفته نخست زندگی خود را درون یک دستگاه ویژه رشد جوجه سپری کرده است.

  نوع Kea طوطی های بزرگی هستند که در اصل در نیوزیلند زندگی می کردند ، این نوع طوطی ها به هوش و کنجکاوی خود شناخته می شوند. طوطی های بالغ از این دست به رنگ سبز زیتونی و برق نارنجی رنگ زیر بالهای خود هستند.

  نلسون در نهایت به یک طوطی kea زیبا تبدیل می شود

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.