• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » مردم ایلام خواستار برخورد شدید قانونی با عاملان جنایت چوار شدند
  کد خبر : 532791

  مردم ایلام خواستار برخورد شدید قانونی با عاملان جنایت چوار شدند

  مردم ایلام خواستار برخورد شدید قانونی با عاملان جنایت چوار شدندReviewed by Aryan♥ on Apr 19Rating: مسئولین قاطعانه با مسببین جنایت ایلام برخورد کنند مردم ایلام مثل همیشه در عید نوروز به منطقه تفریحی ششدار (در ده کیلومتری شهر ایلام) آمده اند. رسم همیشگی مردم در این وقت سال برپا کردن چادر و اقامت چند…

  مردم ایلام خواستار برخورد شدید قانونی با عاملان جنایت چوار شدندReviewed by Aryan♥ on Apr 19Rating:

  جنایت چوار

  مسئولین قاطعانه با مسببین جنایت ایلام برخورد کنند

  مردم ایلام مثل همیشه در عید نوروز به منطقه تفریحی ششدار (در ده کیلومتری شهر ایلام) آمده اند. رسم همیشگی مردم در این وقت سال برپا کردن چادر و اقامت چند روزه در دل طبیعت است. چهار پسر جوان هم در یک گوشه از منطقه چادر زده‌اند. ساعت حدود چهار بامداد است که عده ای از اراذل و اوباش بر اساس نقشه و برنامه قبلی، چادر این جوانان را آتش می زنند.

  سجاد جعفری یکی از جوانان داخل چادر، دچار 75 درصد سوختگی می شود. شدت جراحات به حدی است که کاری از دست پزشکان ایلام بر نمی آید. به ناچار او را به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان منتقل می کنند. پزشکان از وخامت حال بیمار خبر می دهند. تلاش های آن ها هم پاسخگو نیست. سجاد جعفری بعد از چند روز تحمل درد فوت می کند.

  نیروی انتظامی به سرعت متهمین اصلی را دستگیر می کند و روند قضایی پرونده در حال طی شدن است. اما مردم بخش چوارِ استان ایلام، خشمگین از این جنایت هولناک مقابل بخشداری تجمع می کنند و از مسئولین می خواهند قاطعانه با جنایتکاران این حادثه برخورد کنند تا دیگر ایلام درگیر چنین حوادث مرگباری نشود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.