• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » آماده‌باش دوباره رئیس جمهور برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها
  کد خبر : 532555

  آماده‌باش دوباره رئیس جمهور برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

  آماده‌باش دوباره رئیس جمهور برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌هاReviewed by Aryan♥ on Apr 19Rating: احمدی‌نژاد اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها و ایجاد اشتغال برای جوانان ایران عزیز را از برنامه‌هایی دانست که دولت در سال 91 دنبال می‌کند و افزود:‌ اداره کشور مستلزم تلاش و انجام فعالیت‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر است و یقیناً اگر…

  آماده‌باش دوباره رئیس جمهور برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌هاReviewed by Aryan♥ on Apr 19Rating:

  اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

  احمدی‌نژاد اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها و ایجاد اشتغال برای جوانان ایران عزیز را از برنامه‌هایی دانست که دولت در سال 91 دنبال می‌کند و افزود:‌ اداره کشور مستلزم تلاش و انجام فعالیت‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر است و یقیناً اگر برای خدا و جلب رضای الهی کار کنیم همیشه فرصت خدمتگزاری به مردم را خواهیم داشت.

  رییس جمهور در نشست خود با استانداران بار دیگر بر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال جاری تاکید کرد.

  به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه) در نشست استانداران سراسر کشور با بیان اینکه دولت در سال 90 توانست دستاوردهای ارزشمندی در بخش‌های گوناگون بدست آورد، اظهار داشت: بسیاری از اقداماتی که دولت در سال گذشته به انجام رساند از جمله ایجاد اشتغال، برگزاری انتخابات و به انجام رساندن پروژه‌های مختلف عمرانی در سراسر کشور کارهای بزرگی بود که در شرایط ویژه و استثنایی در تاریخ کشور به انجام رسیده است.

  احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه یک حکومت و نظام با کار صادقانه، عاشقانه و عادلانه در جهت خدمت به مردم پابرجا خواهد ماند، تصریح کرد: دولت در سال جاری برنامه‌های گسترده‌ای را در راستای رشد و پیشرفت در بخش‌های مختلف کشور در دستور کار خود قرار داده و همه استانداران و مسئولان اجرایی کشور باید با نشاط و پرتلاش در جهت تحقق برنامه‌های دولت گام بردارند چرا که در حقیقت همین خدمات برای مردم و کشور ماندگار خواهد بود.

  رییس‌جمهور با بیان اینکه استانداران در سال جاری باید نسبت به اتمام تمامی پروژه‌های مسکن مهر در سراسر کشور اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و نشاط در بخش مسکن بیش از گذشته ادامه داشته باشد، گفت: استانداران موظفند بر تمامی مراحل ساخت و آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر و همچنین قیمت‌ها و روند پیشرفت کارها کنترل داشته باشند.

  احمدی‌نژاد توجه ویژه به توسعه بخش‌های کشاورزی و صنعت و تلاش در راستای اجرای برنامه دولت در خصوص افزایش 2 میلیون هکتار زمین به اراضی تحت کشت کشور را از دیگر وظایف استانداران و مسئولان اجرایی کشور در سال 91 برشمرد و خاطرنشان کرد: ستاد توسعه کشاورزی در سراسر کشور به منظور ساماندهی بخش کشاورزی ایجاد شده و همه اختیارات در جهت گسترش و توسعه کشاورزی به استانداران تفویض شده است که باید با اقدامات و تصمیم‌گیری‌های مناسب نشاط عمومی در این بخش ایجاد شود.

  رییس‌جمهور افزود: توسعه کشاورزی علاوه بر افزایش تولید محصولات کشاورزی در جهت ایجاد اشتغال نیز بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

  احمدی‌نژاد همچنین اظهار داشت: در بخش صنعت نیز باید با همفکری و هم‌افزایی میان مسئولان اجرایی شاهد رشد و پیشرفت مناسب در این بخش باشیم.

  رییس‌جمهور استانداران را به توجه جدی و ویژه نسبت به کنترل بازار بویژه در خصوص مواد غذایی فرا خواند و گفت: استانداران باید با هماهنگی تمامی دستگاه‌های ذیربط و با فعال کردن بازرسی‌ها از افزایش بی‌رویه قیمت‌ کالاها و اجناس ضروری مردم جلوگیری کنند.

  احمدی‌نژاد با بیان اینکه دولت برنامه مهر ماندگار را به منظور اتمام نزدیک به 800 طرح بزرگ کشور در دستورکار خود قرار داده است، اظهار داشت: خوشبختانه منابع مالی و امکانات کافی در کشور برای به ثمر رساندن این پروژه‌ها وجود دارد و تمام استانداران و مسئولان باید در جهت تحقق این برنامه تلاشی مضاعف داشته باشند و در حقیقت ما نیازمند عزم جدی برای اتمام بخش وسیعی از پروژه‌های مصوب دولت هستیم.

  رییس‌جمهور افزود: ما باید به گونه‌ای کار کنیم که هیچ تعهد سنگین و تعیین‌کننده‌ای از این دولت بر دوش دولت بعدی باقی نماند.

  احمدی‌نژاد اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها و ایجاد اشتغال برای جوانان ایران عزیز را از دیگر برنامه‌هایی دانست که دولت در سال 91 دنبال می‌کند و افزود:‌ اداره کشور مستلزم تلاش و انجام فعالیت‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر است و یقیناً اگر برای خدا و جلب رضای الهی کار کنیم همیشه فرصت خدمتگزاری به مردم را خواهیم داشت.

  وی همچنین یادآور شد: استانداران استان‌های مرزی کشور باید با مدیریت کامل بازارهای مرزی در این استان‌ها را فعال‌تر از گذشته کنند.

  رییس‌جمهور با تأکید بر اهمیت رأی و نظر مردم در انجام امور کشور اظهار داشت: دستیابی به آبادانی و پیشرفت در کشور تنها در سایه تلاش، امید و انجام کارها در جهت جلب رضای الهی تحقق یافتنی است و ما باید به گونه‌ای کار کنیم که در عمل نشان دهیم در جمهوری اسلامی ایران رأی و نظر مردم دارای اهمیت است.

  احمدی‌نژاد موفقیت، عزت و آینده دنیا و آخرت را در کار و تلاش بی‌وقفه برای خدمت به مردم و جلب رضای الهی برشمرد و خاطر نشان کرد: حمایت دولت از بخش‌های مختلف و در راستای به انجام رساندن پروژه‌های بزرگ در کشور، حمایتی حداکثری خواهد بود.

  رییس‌جمهور با تأکید بر توجه ویژه استانداران به خدمتگزاری بیشتر به مردم تصریح کرد: امروز راه و نگاه دولت و گفتمانی که این دولت در کشور به راه انداخته دارای اهمیت و موضوعیت است و ما اگر در این مسیر باشیم و فعالیت‌های خود را در جهت تقوای الهی و عمل صالح قرار دهیم عزتمند و ماندگار خواهیم بود.

  احمدی نژاد با بیان اینکه اگر کسی به ظلم ظالمی تن داده و در برابر آن سکوت کند در ظلم آن ظالم شریک خواهد بود و باید در برابر ذات الهی استغفار کند، گفت: به فضل الهی ملت ایران و حزب‌الله بر همه دسیسه‌های دشمنان و فشارهای آنان غلبه خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • mr.amir

   باید اسمشو میزاشتید
   اماده باش احمدینزاد برای مرحله ی دوم بدبختی مردم….

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.