• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سرقت مدارک تیم ملی والیبال
  کد خبر : 532366

  سرقت مدارک تیم ملی والیبال

  سرقت مدارک تیم ملی والیبالReviewed by Aryan on Apr 19Rating: سرپرست تیم ملی امير خوش‌خبر در رابطه با اين حادثه توضيح داد: من وقتي از حوزه نظام‌وظيفه‌ام خارج مي‌شدم، توسط موتورسواران، غافلگير شدم و آنها از پشت به طرفم آمدند و كيف من را ربودند. در كيف مدارك پنج بازيكن تيم ملي واليبال وجود داشت…

  سرقت مدارک تیم ملی والیبالReviewed by Aryan on Apr 19Rating:

  سرپرست تیم ملی امير خوش‌خبر در رابطه با اين حادثه توضيح داد: من وقتي از حوزه نظام‌وظيفه‌ام خارج مي‌شدم، توسط موتورسواران، غافلگير شدم و آنها از پشت به طرفم آمدند و كيف من را ربودند. در كيف مدارك پنج بازيكن تيم ملي واليبال وجود داشت كه قرار بود كاروان ايران را در اردوي تداركاتي اروپا همراهي كنند.

  ایشان با قدرداني از همكاري اداره گذرنامه، تاكيد كرد: بايد از مسوولان محترم اداره گذرنامه، نيروي انتظامي و حوزه نظام‌وظيفه قدرداني كنم كه با همكاري خود، خارج از سير روند اداري و تشكيل كميسيون نسبت به صدور گذرنامه جديد براي اين بازيكنان اقدام كردند و در روز تعطيل و خارج از ساعت اداري، اين مشكل را برطرف كردند.

  وی درباره احتمال وجود برنامه‌ريزي از پيش تعيين شده براي سرقت مدارك ملي‌پوشان واليبال گفت: من اطلاعي در اين‌باره ندارم. مهم اين است كه اين مشكل تا حد زيادي برطرف شده و در حال حاضر سفارت اسلووني همكاري خيلي خوبي با ما داشته تا ويزاي اين بازيكنان با پاسپورت جديد صادر شود. همچنين در حال رايزني با سفارتخانه‌هاي صربستان و بلغارستان هستيم تا شرايط خروج از كشور ملي‌پوشان را فراهم كنيم.

  سرپرست تيم ملي واليبال خاطرنشان كرد: اگر اين اتفاق روي نمي‌داد و مدارك بازيكنان سرقت نمي‌شد، هيچ مشكلي وجود نداشت، زيرا از اسفندماه پيگير موضوع خروجي بازيكنان تيم ملي بوديم. در حال حاضر 16 بازيكن مشمول نظام وظيفه در تيم‌هاي ملي الف و ب مشغول هستند و ما تقريبا يك تيم نظامي را به مسابقات اعزام مي‌كنيم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.