• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » 20 هزار مرد انگلیسی باردار هستند !
  کد خبر : 527568

  20 هزار مرد انگلیسی باردار هستند !

  20 هزار مرد انگلیسی باردار هستند !Reviewed by Aryan on Apr 15Rating: روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت : پرونده های رسمی موسسه خدمات بهداشت ملی بریتانیا (ان اچ اس)، باردار بودن 20 هزار مرد بریتانیایی را نشان می دهد. این پرونده ها همچنین از درمان 3هزار کودک از بیماری پیری و درخواست 1600 مرد و…

  20 هزار مرد انگلیسی باردار هستند !Reviewed by Aryan on Apr 15Rating:

  روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت : پرونده های رسمی موسسه خدمات بهداشت ملی بریتانیا (ان اچ اس)، باردار بودن 20 هزار مرد بریتانیایی را نشان می دهد. این پرونده ها همچنین از درمان 3هزار کودک از بیماری پیری و درخواست 1600 مرد و زن برای درمان در مراکز پزشکی ویژه کودکان حکایت می کند.

  بنابر گزارش این روزنامه ، آمار سازمان خدامات بهداشتی ملی بریتانیا، نشان از آن دارد که 20هزار مرد خواستار دریافت خدمات زنان باردار شدند. همچنین بیش از 8هزار مرد به پزشکان متخصص بیماری های زنان و زایمان مراجعه کرده اند.

  دلایل این نتایج مجموعه ای از اشتباهات در ثبت پرونده های خدمات بهداشت ملی است که مجموعه ای از پژوهشگران پزشکی در دانشگاه “آمپریال کولدیج لندن” آن را کشف کرده اند. این گروه مسئولیت بازنگری در آمار مرکز خدمات بهداشت عمومی را برعهده گرفته است.

  “دیلی میل” افزوده است که این نوع از اشتباهات در ثبت کامپیوتری اطلاعات شایع است که در نتیجه برخی خطاها مثلا در فشار کلید اشتباه کیبورد روی می دهد. گذاشتن اشتباه ممیز هم ممکن است باعث اشتباه در اعداد و ارقام شود.

  به دلیل همین اشتباهات بود که پژوهشگران نام 3هزار کودک و نوجوان را یافتند که در بخش بیمارهای پیری بیمارستان ها ثبت شده اند و در مقابل نام 1600 زن و مرد در بخش بیماری های کودکان ثبت شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.