• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تشکیل ستاد حمایت ازتولید ملی دربانک ملی
  کد خبر : 524489

  تشکیل ستاد حمایت ازتولید ملی دربانک ملی

  تشکیل ستاد حمایت ازتولید ملی دربانک ملیReviewed by Aryan on Apr 14Rating: عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران خبرداد: در راستای اجرایی نمودن فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال جاری تحت عنوان « تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، ستاد حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه ایرانی در بانک…

  تشکیل ستاد حمایت ازتولید ملی دربانک ملیReviewed by Aryan on Apr 14Rating:

  عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران خبرداد: در راستای اجرایی نمودن فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال جاری تحت عنوان « تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، ستاد حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه ایرانی در بانک ملی ایران تشکیل می شود.

  ” محمدرضا حسین زاده” در همایش فعالان عرصه تولید که به میزبانی اداره امور شعب شمال تهران برگزار شد، با تقدیر از مسئولان برگزاری این همایش گفت: شرایط جهان و کشور ایجاب می کند روی پای خود بایستیم و با همیاری و همراهی ، از مزایا و قابلیت های داخلی حداکثر بهره برداری صورت گیرد تا در اکثر موارد خودکفا شویم.
  وی افزود: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری، مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارکنان بانک ملی ایران اهتمام جدی دارند امسال از تولید، اشتغال و سرمایه ملی، حمایت همه جانبه ای داشته باشند.

  این مقام مسئول با عنوان اینکه بحث تولید ملی و توجه به آن ضمن رفع مشکل اشتغال، خنثی کننده نقشه ها و توطئه های دشمنان در مورد تحریم اقتصادی است، بیان داشت: برای موفقیت در این عرصه ، تمام نهادها ، سازمان ها، فعالان اقتصادی و مردم لازم است دست به دست هم دهند تا شعار امسال به بهترین شکل اجرایی شود.
  آقای حسین زاده گفت: در امر تولید و اشتغال، همکاری تولید کنندگان و بانک ها بسیار تعیین کننده است و در همین راستا بانک ملی ایران نیز همچون سال های گذشته که نقش ویژه ای در افزایش تولید و اشتغال کشور داشته است، امسال نیز پررنگ تر از قبل مسائل و مشکلات تولید کنندگان را پیگیری و رفع خواهد نمود.

  وی با بیان اینکه تشکیل ستاد «حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه ایرانی» در بانک ملی ایران با هدف یاری بخش تولید کشور و رفع مشکل اشتغال صورت می گیرد ، ابراز داشت: در زمینه تولید ،‌ گردش سرمایه بسیار تعیین کننده است تا با تولید محصول و ارائه به مصرف کننده، ضمن تداوم فعالیت های تولیدی و اشتغال زا، بازگشت سرمایه به بانک ها نیز صورت گیرد.

  گفتنی است در این همایش که با حضور مدیر امور شعب استانهای تهران و البرز و مسئولان اداره امور شعب شمال تهران برگزار شد، 100 تولیدکننده فعال کشور که جزو مشتریان بانک ملی ایران هستند، حضور داشتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.