• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پیروزی دیگر وجود ندارد / پرسپولیس ، پرسپولیس شد!
  کد خبر : 524291

  پیروزی دیگر وجود ندارد / پرسپولیس ، پرسپولیس شد!

  پیروزی دیگر وجود ندارد / پرسپولیس ، پرسپولیس شد!Reviewed by Aryan on Apr 13Rating:   نام پیروزی از داخل پرانتز حذف شد و پرسپولیس از این به بعد رسما با نام پرسپولیس به فعالیت خود ادامه خواهئ داد. محمد رویانیان که مدیری عملگرا و با نفوذ است   در نشست خبری امروز خود، که در…

  پیروزی دیگر وجود ندارد / پرسپولیس ، پرسپولیس شد!Reviewed by Aryan on Apr 13Rating:

  پرسپولیس تهران

   

  نام پیروزی از داخل پرانتز حذف شد و پرسپولیس از این به بعد رسما با نام پرسپولیس به فعالیت خود ادامه خواهئ داد.

  محمد رویانیان که مدیری عملگرا و با نفوذ است   در نشست خبری امروز خود، که در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد، گفت: برند تجاری پرسپولیس که بزرگترین سرمایه اجتماعی و اقتصادی بود و سال‌های متمادی از مردم و هواداران دریغ شده بود به دامان ملت بازگشت.

  اسم پرسپپولیس در دهه 1360 به پیروزی تغییر کرده بود و برند پرسپولیس در این سالها در اختیار اسماعیل وفایی از نزدیکان حسن غفوری فرد رئیس سازمان تریبت بدنی در دهه 60 بود.

  وی ادامه داد: با این رأی پرسپولیس، پرسپولیس شد و دیگر نام پیروزی از داخل پرانتز برداشته می‌شود.رویانیان که یکی دو روز است اعصاب ندارد بدون اسم بردن از نام خاصی ادامه داد : بدین ترتیب برند پرسپولیس که سال‌ها دست نااهلان بود و جیب آنها را پر می‌کرد به مردم بازگردانده شد.

  رویانیان خاطرنشان کرد: باید از حبیب کاشانی و شکری مدیرعامل و معاون پیشین باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که تلاش زیادی در این باره انجام داده‌اند. با رأی دادگاه دست آنها که دنبال کاسبی بودند، کوتاه شد و فایده و سود کسانی که از نام پرسپولیس استفاده کرد باید به باشگاه برگردد و برند پرسپولیس به ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس بازگردانده شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.