• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت , ورزشی » رویانیان : 2 امتیاز را برگردانید یا همه شما را برکنار می کنم! / توپ پر سردار
  کد خبر : 524275

  رویانیان : 2 امتیاز را برگردانید یا همه شما را برکنار می کنم! / توپ پر سردار

  رویانیان : 2 امتیاز را برگردانید یا همه شما را برکنار می کنم! / توپ پر سردار Reviewed by Aryan on Apr 13Rating: به گزارش ایران ویج ، محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود حملات تندی را علیه صادرکنندگان حکم کمیته انضباطی به زبان آورد. او ، با صراحت و گردن کلفتی…

  رویانیان : 2 امتیاز را برگردانید یا همه شما را برکنار می کنم! / توپ پر سردار Reviewed by Aryan on Apr 13Rating:
  به گزارش ایران ویج ، محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود حملات تندی را علیه صادرکنندگان حکم کمیته انضباطی به زبان آورد. او ، با صراحت و گردن کلفتی اعلام کرد اگر دو امتیاز به پرسپولیس برنگردد خیلی ها را با خود می برد: من تنها نمی‌روم و اگر بخواهم بروم خیلی‌ها را با خودم می‌برم.

  اقدام ناشایست داور

  برای این اتفاقات متاسفم. یک اتفاق بر اساس برنامه‌ریزی و سناریو در عرصه فوتبال ما رخ داد. یک برنامه از پیش تعیین شده که با اقدام ناشایست یک داور از جامعه بزرگ داوری صورت گرفت.داور نماد عدالت، سلامت، صحت، اقتدار و انضباط است. داور شرافت فوتبال است. داور صحت فوتبال را تایید و اصالت و سلامت آن را تضمین می‌کند اما این جایگاه توسط فرد یا افرادی که ناداوری می‌کنند خدشه‌دار می‌شود.

  شکست تیم ما، پائین بودن در جدول و نگرفتن جام خیلی تأسف ندارد. اینها اتفاق است که ما رقم می‌زنیم ولی توهین به داور آنهم توسط کمیته داوران و انتخاب ناصحیح برای یک بازی بزرگ‌ترین لطمه است و من برای این نامدیریت متاسفم.

  آقای کفاشیان کار را دست دبیرکلت نده

  ما کنار نمی‌آییم و کفاشیان هم باید رسالت خود را انجام دهد. ضمن اینکه او هم اشتباهات داوری را تایید کرده بود و مثل این است که یک پلیس کنار یک دزد ایستاده و بگوید او را بگیرید. کفاشیان مرجع عالیقدر فدراسیون فوتبال است و باید این وضعیت را خاتمه دهد.اگر همچنان مثل 4 سال گذشته دبیر کل تصمیم بگیرد و همه چیز در اختیار وی باشد تا ته کار همین می‌شود و این موضوع یعنی هیچ. اگر کفاشیان اختیار را در دست افرادی که تصمیمات آنچنانی می‌دهد بدهد مطمئن چیزی درست نمی‌شود.

   ما از استقلال فدراسیون دفاع کردیم اما استقلال هم باید دو سویه باشد ما فکر می‌کردیم استقلال یعنی اینکه فدراسیون روی پای خودش باشد اما گویا اشتباه کردیم و دست‌هایی بود که باید فدراسیون از آنها جدا شود. انتظار ما از کفاشیان این است. این رایی که اعلام شد یک رای نبود بلکه یک بازی بود و اسمش را نمی‌شود رای گذاشت. بنابراین بی تعارف می‌گویم کفاشیان باید از حیثیت فوتبال و فدراسیون و خودش دفاع کند و این رفتارها ناپسند گذشته را دور بیندازد. باید از صدور رای‌های سبک و برخوردهای کاملا سبک پرهیز کند و از معلول‌ها بیرون آمده و به دنبال علت برود

  نمی خواهند ما و تراکتور و استقلال موفق باشیم

  تاسف ما از این است که کمیته انضباطی این رای را صادر کرده در حالی که این رای هیچ مفهومی ندارد. رایی که کاپیتان تیم را به خاطر همکاری تشویق می‌کنند. در حالی که بازیکنان ما اخراج شده و به خاطر تحریک داور آن شرایط به وجود آمده و تیم ما کاملا همکاری کرده به چه دلیل این گونه صادر می‌شود. چه کسانی می‌خواهند استقلال و پرسپولیس و تراکتور سازی در لیگ موفق نشوند من می‌دانم وقت برای گفتن حرف‌ها زیاد است.

   این تیم‌ها مال مردم هستند و طرفداران میلیونی دارند استقلال و پرسپولیس 50 میلیون طرفداران و در اوج برای آنها حاشیه می‌سازند پرسپولیس مشکل مالی ندارد و در حالی که به سمت حرفه‌ای شدن می‌رود و در تمام آسیا به عنوان یک تیم موفق با تماشاگرانی منسجم و اخلاقی معرفی می‌شود چرا که باید در یک بازی ساده این گونه ورق برگردد. من می‌دانم چون دست‌هایی در کار است رای هم قبلا صادر شده بود.

   مگر فاجعه ملی و فاجعه انسانی رخ داده بود که این رای را دادند . شاید ردپای منصور آریا در هر دو جا باشد اما در آن پرونده آنقدر با طمئنینه و در این پرونده یک شبه رای صادر می‌شود آن هم چه رایی. ممکن است یک بازیکن خطا کند، اما باید تیم‌ها باید همدیگر را حفظ کنند، اما باز هم دلیل نمی‌شود که مسئولان فدراسیون اگر ما حرفی نزدیم این گونه ظلم کنند.

  لکه ننگ را پاک کنید

  بازیکنان ما کمک می‌کنند و کاپیتان تشویق می‌شود اما بعد این چنین تنبیه می‌کنند. دو رتبه و دو امتیاز از ما می‌گیرند و تیم را پایین می‌آوردند. 3 امتیاز امروز نابود می‌شود 3 امتیاز فردا زیر سؤال می‌رود و در مجموع 8 امتیازمان را زیر سؤال می‌برند و بعد می‌گویند درود بر کاپیتان تیم؛ این یعنی چه؟!

   2 امتیاز یعنی یک بازی یا یک امتیاز دارد یا 3 امتیاز 3 بر صفر از کجا آمده؟ بازی ناتمام باید تجدید شود، آقای کفاشیان این لکه را پاک کنید و انتظار ما همین است.رویانیان با بیان اینکه مثل بعضی‌ها آویزان AFC  ما قانون داریم؛ آقایان کفاشیان وضعیت را اصلاح کنید. مملکت مال ما است و این باعث تاسف است. بعد از کفاشیان می‌رویم سراغ وزیر ورزش. البته ما مقابل وزیر ورزش هم کوتاهی کردیم و شرمنده‌ایم.

  ما هم می توانیم با فحاشی امتیاز بگیریم

   از این پس یاد گرفتیم یکی از راه‌هایی که می‌توانیم در لیگ بالا برویم همین است، 4 تا تماشاگر در یک تیم فرستاده و با فحاشی امتیاز بگیریم.در بازی تراکتور و استقلال 10 هزار صندلی می‌شکنند و چیزی نمی‌گویند اما به پرسپولیس می‌رسند قانون مند می‌شوند و این موضوع جالب است این یا مسخره کردن ما است و اینکه جریان دیگری است. از این به بعد باب شده و داور بازی را قطع می‌کند و 4 طرف را فحش می‌دهند تا شرایط عوض شود. فدراسیون در سال جدید طرح جدید و شیوه نویی را به مردم ایران ارائه کرده و این کار ابتکار و خلاقیت محسوب می‌شود. 

  یک عمر پلیس بودیم اما فریب نمی‌دادیم

  از فدراسیون ممنونم که پاداش بازی‌های خوب پرسپولیس را این گونه داد …اگر بخواهم بیش از این حرف می زنم خطرناک می شود  دیگر خطرناک می‌شود اما باید ببینید چه کسانی از شکست استقلال و پرسپولس سود می‌برند. چه شد که بازی رفت ما با داماش جهانی شد و بازیکنان ما انگشت‌نما شدند و در بازی برگشت هم این گونه می‌بازیم. کجا به کجا وصل است؟ کی به کی بدهکار است و چه کسی به چه کسی نان قرض می‌دهد؟ البته مردم و خبرنگاران کجا به کجا و کی به کی را خوب می فهمند.

   یک عمر پلیس بودیم اما فریب نمی‌دادیم و کلک نمی‌زدیم اما اینکه کجا به کجا وصل می‌شود نمی‌فهمیم و اینکه چرا به یک باره بعد از انتخابات فدراسیون همه چیز تغییر می‌کند. این معنی ابتکار است.

  داور بیاورید پولش با ما!

   به فدراسیون پیشنهاد می‌کنم بهترین داورها را بیاورد و من شخصا کل هزینه‌های آن را می‌دهم. این داور است که می‌تواند تماشاگران را به هنجار بکشاند. باید به داوران آموزش بدهیم من اعلام می‌کنم هر چقدر هزینه باشد من و باشگاه پرسپولیس می‌دهیم اما داوران خوبی بیاورید.

  يا 2 امتياز به ما برمي‌گردد يا ما مي‌رويم. يعني تا جايي كه توانستم پيش مي‌روم اما اگر نتوانم كنار مي‌كشم چون به ما توهين شده است و اين راي تمسخرآميز اهانتي به كل پرسپوليس و جامعه فوتبال است

  خبرهای خوب؛بلیت فروشی  را خودمان انجام می دهیم

  یک رای کاملا غیر منطقی که بیشتر شبیه جوک می‌ماند از سوی کمیته انضباطی صادر شد و تاسف من را بیشتر کرد. همه این موارد باعث می‌شود شیرینی خبرهایی که امروز می‌خواهم بدهم تلخ شود. اما مجبورم این خبرها را بگویم.

   از دیدار با نفت تهران که پیش از عید برگزار شد، بلیت‌ها را خودمان می‌فروشیم و پولش به باشگاه می‌آید. خبرهای خوش دیگری هم دارم که به خاطر خبر تلخ دیروز از آنها می‌گذرم.

  هیچ بازیکنی را ردنکرده ایم

  باید اعلام کنم که متاسفانه با بازیکنان ما تماس می‌گیرند، ما دلال‌ها را راه ندادیم اما با بازیکنانم تماس می‌گیرند و می‌گویند فصل بعد شما را نخواسته و بعد به فلان تیم بروید و این یک سناریو دیگر برای ضربه زدن به پرسپولیس است. تمام بازیکنان با ما قرار داد دارند و احتمال تمدید آنها زیاد است. دنیزلی یک یک نفر را هم رد نکرده و ما هم یک نفر را رد نمی‌کنیم. ما در مورد ضعیف‌ترین بازیکن هم تصمیم نمی‌گیریم و بازیکنان ما باید با قدرت کار کنند.

   بازیکنان ما نشان دادند توانمند هستند و ملاک ما برای انتخاب بازیکن لیگ قهرمانان آسیا است و آنجا تصمیم می‌گیریم. چرا که آنجا اوج نمایش بازیکنانمان بود که موفق بودند. البته اینکه در فصل بعد دو سه پست به فکر بازیکنان خوب باشیم حق ما است، اما تاکید می‌کنم که ملاک ما برای انتخاب، آسیا است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی

   دمت گرم آقای رویانیان ، الحق که حرف دل مارو زدی .
   خدا حافظت باشد و بعد مشتاقان فوتبال.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.