• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » چادر مسافرتی مجهز به انرژی خورشیدی
  کد خبر : 524160

  چادر مسافرتی مجهز به انرژی خورشیدی

  چادر مسافرتی مجهز به انرژی خورشیدیReviewed by Aryan on Apr 13Rating: تمام مشکلات چادر زدن به هنگام مسافرت با ابداع یک چادر مسافرتی که با انرژی خورشیدی تغذیه می شود و تأثیرات بشری بر محیط زیست را به حداقل می‌رساند از بین رفته است. به گزارش خبرگزاری مهر، بنجامین چارلز طراح صنعتی که طراحی این…

  چادر مسافرتی مجهز به انرژی خورشیدیReviewed by Aryan on Apr 13Rating:

  تمام مشکلات چادر زدن به هنگام مسافرت با ابداع یک چادر مسافرتی که با انرژی خورشیدی تغذیه می شود و تأثیرات بشری بر محیط زیست را به حداقل می‌رساند از بین رفته است.

  به گزارش خبرگزاری مهر، بنجامین چارلز طراح صنعتی که طراحی این چادرهای مسافرتی خورشیدی را برعهده داشته مشکلات همراه داشتن ابزار و وسائل برقی به حیات وحش را حل کرده و سطحی از آرامش و رفاه را که به ندرت خارج از خانه قابل دسترس است، فراهم کرده است.

  این چادر که سقف آن را صفحات انرژی خورشیدی پوشانده سیستم روشنایی مصرف کننده را با برق حاصل از انرژی خورشید تأمین می کند. سقف این چادر همچنین دربرگیرنده صفحات حرارتی است که می توان آب گرم تولید کند تا مسافران از استحمام در فضای داخل چادر استفاده کنند. این چادر مسافرتی همچنین از یک آشپزخانه، دو اتاق خواب، یک اتاق نشیمن و یک نهارخوری برخوردار است.

  براساس گزارش وایرد، بنجامین چارلز در توضیح کوتاه خود درباره این نوآوری اظهار داشته است که این چادر یک ابزار اقامتی خارج از منزل است که برای اردوزدن و صنعت هتل تهیه شده است.

  واضح است که این چادر با چنین تجهیزاتی درون کوله پشتی مسافران جا نمی شود، اما می تواند مورد استفاده مسافرانی قرار گیرد که از ایده مسافرت با چادر استقبال کرده اما ترجیح می دهند که در شرایط امنی این چادر را برپا کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.