• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » انصراف از یارانه اختیاری است اما اجباراً باید انصراف دهید!
  کد خبر : 523650

  انصراف از یارانه اختیاری است اما اجباراً باید انصراف دهید!

  انصراف از یارانه اختیاری است اما اجباراً باید انصراف دهید! Reviewed by Aryan on Apr 13Rating: مشرق نیوز – معاون برنامه ریزی استاندار اردبیل گفت: با بررسی پیامکهای ارسال شده متوجه شدیم که در سیستم ارسال اشتباهی صورت گرفته و باید رفع شود. با انصراف سرپرستان خانوارهای متمکن از دریافت یارانه ها، سهم طبقات کم…

  انصراف از یارانه اختیاری است اما اجباراً باید انصراف دهید! Reviewed by Aryan on Apr 13Rating:

  مشرق نیوز – معاون برنامه ریزی استاندار اردبیل گفت: با بررسی پیامکهای ارسال شده متوجه شدیم که در سیستم ارسال اشتباهی صورت گرفته و باید رفع شود. با انصراف سرپرستان خانوارهای متمکن از دریافت یارانه ها، سهم طبقات کم درآمد و آسیب پذیر جامعه افزایش می یابد.
  مهدی مهدی زاده ظهر پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل گفت: با بررسی پیامکهای ارسال شده متوجه شدیم که در سیستم ارسال اشتباهی صورت گرفته و باید رفع شود.

  به گفته وی این موضوع هم اکنون در حال بررسی، مدیریت و رفع مشکل است و بزودی اشتباهات صورت گرفته برطرف خواهد شد.

  معاون برنامه ریزی استاندار اردبیل با بیان اینکه انصراف از دریافت یارانه ها داوطلبانه است، تصریح کرد: شهروندان هیچگونه اجباری برای انصراف ندارند.

  وی افزود: دهکهای بالای جامعه و افراد متمکن باید یکی از سه پیشنهاد انصراف از کل یارانه دریافتی، انصراف نیمی از یارانه دریافتی و یا انصراف از ما به التفاوت یارانه را با اختیار بپذیرند.

  مهدی زاده معتقد است با انصراف سرپرستان خانوارهای متمکن از دریافت یارانه ها، سهم طبقات کم درآمد و آسیب پذیر جامعه افزایش می یابد.

  وی همچنین از تشکیل کمیسیون ماده ۱۰ قانون هدفمند کردن یارانه ها در شهرستانهای استان برای رسیدگی به مسائل و مشکلات و رفع ابهام سرپرستان خانوارها خبر داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.