• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , سینما و تلویزیون » شیرین بینا : فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیم
  کد خبر : 522454

  شیرین بینا : فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیم

  شیرین بینا : فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیمReviewed by Farnaz on Apr 11Rating: بینا در گفتگو با مهر:فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیم شیرین بینا، بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد تعمیم فساد برخی بازیگران به کل سینما و تلویزیون کار اشتباهی است و باید ریشه‌ای مسائل را…

  شیرین بینا : فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیمReviewed by Farnaz on Apr 11Rating:

  بینا در گفتگو با مهر:
  فساد اخلاقی در سینما را باید ریشه ای ببینیم

  شیرین بینا، بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد تعمیم فساد برخی بازیگران به کل سینما و تلویزیون کار اشتباهی است و باید ریشه‌ای مسائل را حل کرد.
  شیرین بینا، بازیگر سینما و تلویزیون درباره فساد در سینما به خبرنگار مهر گفت: معتقدم اظهارنظر درباره چنین مسائلی کار درستی نیست و تعمیم فساد برخی بازیگران به کل سینما و تلویزیون کار اشتباهی است. ما حق نداریم همه را زیر سئوال ببریم.

  وی ادامه داد: از سوی دیگر این مسئله در سطح جامعه و در همه اصناف صدق پیدا می‌کند و قرار نیست فقط بگوییم خانواده سینما دچار این مشکل است. قبل از طرح هم مسئله‌ای باید درست فکر کنیم و بعد صحبت کنیم، چرا که در این صورت کل یک جامعه را مورد اتهام قرار دادیم.

  این بازیگر سینما و تلویزیون اشاره کرد: باید مسائل را ریشه‌ای حل کرد و مورد آسیب‌شناسی قرار داد. برخی مشکلات ریشه اقتصادی و فرهنگی دارد و باید در ابتدا ریشه را حل کرد تا شاهد مشکلی نباشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.