• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , تلويزيون و صدا سيما , سینما و تلویزیون » رضا رویگری : برخی با پول دادن بازیگر می شوند
  کد خبر : 522342

  رضا رویگری : برخی با پول دادن بازیگر می شوند

  رضا رویگری : برخی با پول دادن بازیگر می شوندReviewed by Farnaz on Apr 11Rating: رویگری در گفتگو با مهر:تازه وارد های سینما نظارت می خواهند،برخی با پول دادن بازیگر می شوند رضا رویگری در خصوص موضوع فساد اخلاقی در سینما که این روزها مطرح شده است تأکید کرد مشکل از آن‌جاست که در سینما…

  رضا رویگری : برخی با پول دادن بازیگر می شوندReviewed by Farnaz on Apr 11Rating:

  رویگری در گفتگو با مهر:
  تازه وارد های سینما نظارت می خواهند،برخی با پول دادن بازیگر می شوند

  رضا رویگری در خصوص موضوع فساد اخلاقی در سینما که این روزها مطرح شده است تأکید کرد مشکل از آن‌جاست که در سینما باز است و هر کسی با پول دادن وارد می‌شود و مشکلاتی اینگونه به وجود می آید.
  رویگری درباره مقوله فساد اخلاقی در سینما به خبرنگار مهر گفت: در هر کاری ممکن است آد‌م‌هایی باشند که به لحاظ اخلاقی مثبت نباشند و در عین حال انسان‌های اخلاق‌گرا هم در هر صنف و شغلی وجود دارند. در سینما چون افراد معروف می‌شوند حواشی و شایعات برایشان وجود دارد. این فساد می‌تواند در بحث مالی و دستمزد پرداخت نکردن به بازیگران هم باشد.

  این بازیگر با سابقه سینما درباره چگونگی جلوگیری از بروز برخی رفتارهای نامناسب و همچنین رفتارهایی که باعث ایجاد شایعاتی در خصوص هنرمندان سینما می‌شود تأکید کرد: متأسفانه در سینما باز است و هر کسی پول می‌دهد بازیگر می‌شود. منظورم این نیست که همه این افراد بد هستند. کار ما گول‌زنک شده است زیرا همه فکر می‌کنند وقتی بازیگر شوند معروف و پولدار می‌شوند. اما اینگونه نیست و باید زحمت کشید تا معروف شد.

  رویگری ادامه داد: هنرمندان با سابقه سینما که شناخته شده هستند و رفتار و اخلاق و منش آن‌ها مشخص است. باید کنترل مناسبی برای حضور نیروهای جدید در سینما داشت تا اینگونه نباشد فردی با پول دادن به تهیه کننده وارد فیلم یا تله فیلم شود. در همه جای دنیا جوانان وارد سینما می‌شوند ولی برای این ورود باید نظارتی وجود داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.