• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » چند نکته بسیار مهم برای کنکوری های 90
  کد خبر : 5220

  چند نکته بسیار مهم برای کنکوری های 90

  چند نکته بسیار مهم برای کنکوری های 90Reviewed by Aryan on Apr 29Rating: سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبان کنکور 90 از فردا شنبه 10 اردیبهشت ماه تا 12 اردیبهشت ماه فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش از صحت ثبت نام و صدور کارت شرکت در آزمون خود مطلع شوند. به گزارش…

  چند نکته بسیار مهم برای کنکوری های 90Reviewed by Aryan on Apr 29Rating:

  سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبان کنکور 90 از فردا شنبه 10 اردیبهشت ماه تا 12 اردیبهشت ماه فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش از صحت ثبت نام و صدور کارت شرکت در آزمون خود مطلع شوند.

  به گزارش مهر، براساس بررسی های به عمل آمده برخی از داوطلبان کنکور سراسری 90 با وجود دریافت کد پیگیری، ثبت نام خود را قطعی نکرده اند که این افراد باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش کد رهگیری دریافت کنند.

  داوطلبان کنکور سراسری سال 90 که در زمان ثبت نام کد پیگیری 16 رقمی را دریافت کرده اند آن را به منزله ثبت نام تلقی کرده اند که این افراد باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را قطعی کنند.

  این دسته از افراد به منظور اطمینان از صحت ثبت نام و صدور کارت شرکت در آزمون باید از روز شنبه 10اردیبهشت ماه تا روز دوشنبه 12 اردیبهشت ماه به سایت این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری شامل شماره پرونده و رمز ورود وضعیت ثبت نامی خود را مشاهده کنند.

  چنانچه پس از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری (شماره پرونده و رمز ورود) مشخص شد داوطلب در آزمون ثبت نام کرده است، مشخصات شناسنامه ای داوطلب به رویت وی خواهد رسید در غیر این صورت لازم است داوطلب حتماً براساس دستورالعمل مندرج در سایت سازمان در تاریخهای مذکور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کند.

  آن دسته از داوطلبانی که کارت اعتباری ثبت نام دریافت کرده و ثبت نام نکرده اند چنانچه در این مرحله اقدام به ثبت نام نکنند هیچگونه مساعدتی در رابطه با شرکت در آزمون به عمل نخواهد آمد.

  کنکور سراسری سال 90 در روزهای 9 تا 11 تیرماه سال 90 برگزار می شود و تاکنون یک میلیون و 136 هزار نفر در کنکور ثبت نام کرده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سوسن

   ما که خرمون از پل گذشته ،باشه برای بقیه دوستان….

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.