• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 521437

  Reviewed by Aryan on Apr 10Rating: در جدیدترین رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اسفند 90 نیسان تینا به عنوان کیفی ترین خودروی داخلی با نمره منفی 3.5 معرفی شده که نمره منفی این خودرو در مقایسه با بهمن 90 حدود 0.4 واحد بهبود یافته است. نیسان ماکسیما،‌نیومزدا 3 و مزدا 2 نیز با نمره…

  Reviewed by Aryan on Apr 10Rating:

  در جدیدترین رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اسفند 90 نیسان تینا به عنوان کیفی ترین خودروی داخلی با نمره منفی 3.5 معرفی شده که نمره منفی این خودرو در مقایسه با بهمن 90 حدود 0.4 واحد بهبود یافته است.

  نیسان ماکسیما،‌نیومزدا 3 و مزدا 2 نیز با نمره منفی 15 در رده‌های بعدی جدول رده بندی خودروی سواری قرار دارند.

   در رده بندی خودروهای سواری در بهمن 90 نیسان ماکسیما، گراند ویتارا و مگان در رده‌های دوم تا چهارم قرار داشتند که در جدیدترین رده بندی، گراند ویتارا به رده پنجم و مگان به رده هفتم سقوط کرده‌اند.

  همچنین در جدیدترین رده بندی کیفی خودروهای سواری که توسط سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران صورت گرفته است، تندر 90 پارس خودرو با نمره منفی 22.7 در رده ششم و تندر 90 ایران خودرو با نمره 23.9 در رده نهم قرار دارند.

  سایپا 132 کاشان نیز با نمره منفی 123.1 در رتبه آخر رده بندی کیفی گروه خودروهای سواری قرار دارد.

   در گروه وانت نیز وانت کاپرا با نمره منفی 99 و با 0.7 واحد بهبود نسبت به بهمن 90 در رده اول قرار دارد و پس از آن وانت مزدا تک کابین و وانت دیزل زامیاد در رده‌های بعدی قرار دارند. وانت پیکان تبریز نیز با 181.6 واحد نمره منفی در رده آخر ارزیابی گروه وانت قرار دارد.

  گفتنی است، در رده بندی کیفی مینی‌بوس و اتوبوس تولید داخلی نیز اتوبوس

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.