• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » فعالان فتنه سال 88 حق ورود به دانشگاه ها را ندارند
  کد خبر : 521407

  فعالان فتنه سال 88 حق ورود به دانشگاه ها را ندارند

  فعالان فتنه سال 88 حق ورود به دانشگاه ها را ندارند Reviewed by Aryan on Apr 10Rating: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر استخدام اساتید متخصص و در عین حال متعهد در دانشگاه ها اعلام کرد: کسانی که در فتنه سال 88 فعال بوده و بعد از اتمام حجت رهبر معظم انقلاب در…

  فعالان فتنه سال 88 حق ورود به دانشگاه ها را ندارند Reviewed by Aryan on Apr 10Rating:

  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر استخدام اساتید متخصص و در عین حال متعهد در دانشگاه ها اعلام کرد: کسانی که در فتنه سال 88 فعال بوده و بعد از اتمام حجت رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تیرماه همان سال همچنان به فتنه گری ادامه دادند، حق ورود به دانشگاه ها را ندارند.

  کامران دانشجو روز سه شنبه در مراسم افتتاح پارک علم و فناوری واولین مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی در قم افزود:در صورتی که این افراد جذب دانشگاه ها شوند، ما پاسخی برای مردم قهرمان و بسیجی ایران که حماسه 9 دی را آفریدند، نداریم.

  دانشجو درعین حال از برخورد با برخی از اساتید بسیجی در دانشگاه ها انتقاد کرد و خواستار اصلاح برخی رویه ها در این زمینه شد.وزیر علوم همچنین خواستار جذب اعضای جدید هیات علمی از سوی دانشگاه های استان قم و رسیدن تعداد آنها به چهار برابر آمار کنونی شد.وی با بیان اینکه تعداد کنونی اعضای هیات علمی دانشگاه های استان قم یکهزار نفر است، خواستار افزایش آن تا چهار هزار نفر شد.

  وی گفت:اکنون 51 هزار دانشجو در دانشگاه های استان قم مشغول تحصیل اند و تعداد فعلی عضو هیات علمی نسبت به دانشجویان بسیار کم است.دانشجو با اشاره به وجود40 هزار متقاضی برای جذب بعنوان عضو هیات علمی، به روسای دانشگاه های قم اختیار داد تا با مسوولیت خود برای استخدام پیمانی متقاضیان عضویت در هیات علمی به مدت یکسال به صورت آزمایشی اقدام کنند.

  پارک علم و فناوری استان قم، امروز با هدف ارتقای سطح علمی و فناوری این استان از طریق توسعه موسسات خصوصی و خودگردان دانش بنیان، هدایت فناوری مولد در جهت پایه ریزی اقتصاد دانش محور، ترغیب واحدهای تحقیق و توسعه صنایع به سرمایه گذاری در تولید و تجاری سازی دانش، در شهرک پردیسان قم آغاز به کار کرد.

  ایجاد نقش موثر در پیوند ثروت آفرین دانش و صنعت و بازار، رفع نواقص صنایع داخلی و بهبود تولید با تزریق فناوریهای جدید و استفاده کارآمد از نیرو های متخصص بومی و دانش آموخته در مسیر نیاز بازار و صنعت از دیگر اهداف احداث این پارک ذکر شده است.

  اولین مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی کشور نیز امروز با هدف جذب و حمایت از راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان و صاحبان ایده در حوزه علوم انسانی، کاربردی کردن و بومی سازی یافته های علوم انسانی به منظور بالندگی جامعه اسلامی ایرانی، کمک به پیشرفت علوم انسانی با رویکرد اسلامی و پاسخ به نیازهای جامعه و جهان اسلام در علوم انسانی در قم افتتاح شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • نام شما...

   اقای دانشجو مثل اینکه خسته شدن میخوان بیش از 50% دانشجوها رو بیرون کننن تا کارشون سبک بشه

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.