• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » روغن با مجوز دولت تا 20 درصد گران شد !
  کد خبر : 520545

  روغن با مجوز دولت تا 20 درصد گران شد !

  روغن با مجوز دولت تا 20 درصد گران شد !Reviewed by Aryan on Apr 9Rating: یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که روغن با مجوز دولت، 15 تا 20 درصد گران شد، این درحالی است که این افزایش قیمت از روزهای آینده اعمال خواهد شد.یک مقام مسئول در وزارت صنعت،…

  روغن با مجوز دولت تا 20 درصد گران شد !Reviewed by Aryan on Apr 9Rating:

  یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که روغن با مجوز دولت، 15 تا 20 درصد گران شد، این درحالی است که این افزایش قیمت از روزهای آینده اعمال خواهد شد.
  یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با مهر با تائید خبر افزایش قیمت روغن نباتی برای مصرف‌کنندگان گفت: مجوز افزایش قیمت روغن نباتی بین 15 تا 20 درصد صادر شده و در روزهای آینده اعمال خواهد شد.

  وی افزود: البته پیشی‌گرفتن تقاضا بر عرضه یکی از دلایل افزایش قیمت روغن نباتی در بازار است.

  در عین حال، یک مقام صنفی نیز در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: اگرچه برخی تولیدکنندگان به صورت خودسرانه افزایش قیمت داده بودند، اما این افزایش قیمت هم اکنون از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مصوب شده است.

  وی در پاسخ به این سئوال که آیا مجوزهای لازم از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در رابطه با افزایش قیمت اخذ شده است، گفت: تولیدکنندگان نمی‌توانند بدون مجوز سازمان حمایت و وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به افزایش قیمت کنند.

  به گفته این مقام صنفی، دلیل موافقت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، افزایش قیمت جهانی روغن خام بوده است، چراکه همانطور که فائو(سازمان خواروبار جهانی) هم اعلام کرد، قیمت محصولات کشاورزی و غلات در حال افزایش است و به همین دلیل افزایش قیمت، مورد توافق واقع شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.