• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سوخت هواپیما ناگهان ۷۴۳ تومان گران شد
  کد خبر : 518491

  سوخت هواپیما ناگهان ۷۴۳ تومان گران شد

  سوخت هواپیما ناگهان ۷۴۳ تومان گران شدReviewed by Aryan on Apr 8Rating: دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما در پروازهای خارجی برای ایرلاین های داخلی از ۴۰۰ تومان به ۱۱۴۳ تومان خبر داد و گفت: در پی این ابلاغیه، شرکت های هواپیمایی نامه انتقاد آمیزی را به شرکت پخش فرآورده های…

  سوخت هواپیما ناگهان ۷۴۳ تومان گران شدReviewed by Aryan on Apr 8Rating:

  دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما در پروازهای خارجی برای ایرلاین های داخلی از ۴۰۰ تومان به ۱۱۴۳ تومان خبر داد و گفت: در پی این ابلاغیه، شرکت های هواپیمایی نامه انتقاد آمیزی را به شرکت پخش فرآورده های نفتی ارسال کردند.

  حمید غوابش در گفتگو با مهر از افزایش قیمت سوخت پروازهای خارجی برای ایرلاین های داخلی از ۴۰۰ تومان به ۱۱۴۳ تومان از تاریخ ۲۸ اسفندماه سال گذشته خبرداد.

  عضو شورای عالی هواپیمایی با اشاره به اینکه ابلاغیه مربوطه توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی صادر شده است، افزود: این افزایش قیمت ناگهانی بوده و شرکتهای هواپیمایی را دچار مشکل کرده است.

   وی همچنین از ارسال نامه ای توسط شرکتهای هواپیمایی به شرکت پخش فرآورده های نفتی خبرداد و عنوان کرد: شرکتهای هواپیمایی در این نامه از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما به شدت انتقاد کرده و خواستار هماهنگی بیشتر با شرکتهای هواپیمایی در این باره شده اند و رونوشت آن را نیز به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کرده اند.

  دبیرانجمن شرکتهای هواپیمایی با اعلام اینکه تنها یک روز قبل از اجرا، این ابلاغیه به شرکتهای هواپیمایی اطلاع داده شده است، افزود: این در حالی است که بلیت برخی از پروازها تا چند ماه بعد از آن فروخته شده است.

  وی اظهارداشت: مبنای فروش شرکتهای هواپیمایی بر اساس قیمت تمام شده خدمات است که قیمت سوخت در آن نقش تعیین کننده دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.