• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » دوره خدمت سربازی افزایش می یابد
  کد خبر : 518463

  دوره خدمت سربازی افزایش می یابد

  دوره خدمت سربازی افزایش می یابد Reviewed by Aryan on Apr 8Rating: “عصر خبر” نوشت: شنیده های خبرنگار ما از افزایش مدت دوره خدمت سربازی حکایت دارد. اطلاعات دریافتی از افزایش مدت خدمت سربازی از 18 ماه فعلی به 21 ماه حکایت دارد که در آینده نزدیک این خبر توسط مسئولین مربوطه اعلام خواهد شد….

  دوره خدمت سربازی افزایش می یابد Reviewed by Aryan on Apr 8Rating:

  “عصر خبر” نوشت: شنیده های خبرنگار ما از افزایش مدت دوره خدمت سربازی حکایت دارد.

  اطلاعات دریافتی از افزایش مدت خدمت سربازی از 18 ماه فعلی به 21 ماه حکایت دارد که در آینده نزدیک این خبر توسط مسئولین مربوطه اعلام خواهد شد.

  بنابر این گزارش، خدمت سربازی در حال حاضر 18 ماه است که البته خدمت برخی افراد مقداری هم کاهش می‌یابد.  مثلاً کسانی که در مناطق محروم هستند، مدت خدمت آنها 17 ماه و افرادی که در مناطق عملیاتی هستند 16 ماه است.

  همچنین علاوه بر آن از مدت خدمت فرد دارای لیسانس یک ماه،  فوق لیسانس 2 ماه، دکترا سه ماه و فوق تخصص چهار ماه در یکی از سه حالتهای مورد اشاره کم می شود بنابراین افراد تحصلیکرده که در هر کدام از این سه حالت قرار بگیرد، خدمتشان کم می‌شود که بر همین مبنا میزان سربازی معمول به 21 ماه افزایش و سایر شرایط نیز با معیار 21 ماه محاسبه خواهد شد.

  «سربازگیری در ایران» که در طول تاریخ خود نامهای گوناگون (محافظ، گارد جاویـــدان، یــــاران فناناپذیر، قزلباش، قوای محلی، تفنگچی لر، قوللر، نسقچی لر، سپاهیان ایلات، قوای ولایتی و غیره ) خوانده شده تاریخچه ای طولانی دارد اما شرح مختصری از سربازگیری بر مبنای «بنیچه» که چندان قدمتی هم ندارد ضروری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.