• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » دختر نخست وزیر قطر در خانه فساد بازداشت شد !
  کد خبر : 518450

  دختر نخست وزیر قطر در خانه فساد بازداشت شد !

  دختر نخست وزیر قطر در خانه فساد بازداشت شد !Reviewed by Aryan on Apr 8Rating: به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در خبری فاش کرد : نیروهای امنیتی این کشور با حمله به یکی از آپارتمان های واقع در شهر لندن که گمان می کردند در آن تعدادی اسلامگرای افراطی مخفی شده اند،…

  دختر نخست وزیر قطر در خانه فساد بازداشت شد !Reviewed by Aryan on Apr 8Rating:

  به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در خبری فاش کرد : نیروهای امنیتی این کشور با حمله به یکی از آپارتمان های واقع در شهر لندن که گمان می کردند در آن تعدادی اسلامگرای افراطی مخفی شده اند، اسلامگرایی را در آنجا پیدا نکردند بلکه متوجه شدند که این محل، یک خانه فساد مربوط به اعراب است.

  این روزنامه در ادامه نوشت: این نیروهای امنیتی در این حمله خود تعدادی از افراد موجود در آپارتمان را در حالی بازداشت کردند که با لباس های نامناسب در محل حضور داشتند.

  فایننشال تایمز همچنین نوشت: پس از انجام بررسی های لازم مشخص شد که یکی از افراد بازداشت شده، «سلوی حمد بن جاسم» دختر نخست وزیر قطر است. او در حالی بازداشت شد که نیمه عریان با یک مرد غیر عرب هم بستر شده بود.

  این روزنامه افزود: پس از اینکه سفارت قطر از ماجرا اطلاع یافت، فورا اقدامات لازم برای سانسور کامل این خبر را انجام داد اما یکی از نیروهای امنیتی انگلیس این ماجرا را به فایننشال تایمز خبر داد.

  روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در پایان این خبر نوشت: سفارت قطر پیشنهاد 50 میلیون دلار داده بود که این خبر منتشر نشود. این حادثه همه نیروهای امنیتی و دستگاه امنیت انگلیس را به شدت غافلگیر کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.