• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » فروش کليه براي خريد گوشي آيفون !
  کد خبر : 518019

  فروش کليه براي خريد گوشي آيفون !

  فروش کليه براي خريد گوشي آيفون !Reviewed by Aryan on Apr 8Rating: پس از آنکه يک نوجوان چيني براي خريد يک گوشي آيفون ويک دستگاه آيپد يکي از کليه هاي خود را فروخت مقامات اين کشور اعلام کردند عليه پنج نفر در اين کشور به اتهام فعاليت در زمينه خريد و فروش اعضاي بدن اعلام…

  فروش کليه براي خريد گوشي آيفون !Reviewed by Aryan on Apr 8Rating:

  پس از آنکه يک نوجوان چيني براي خريد يک گوشي آيفون ويک دستگاه آيپد يکي از کليه هاي خود را فروخت مقامات اين کشور اعلام کردند عليه پنج نفر در اين کشور به اتهام فعاليت در زمينه خريد و فروش اعضاي بدن اعلام جرم کرده اند.

  به گزارش واحد مرکزي خبر به نقل از اسوشيتدپرس ، اين پرونده به اين نگراني دامن زده است که براي مقابله با پيامدهاي منفي مصرف گرايي در جامعه چين و بويژه در ميان جوانان به اندازه کافي تلاش نشده است.

  مقامات دادستاني شهر چنجو اين پنج نفر را به سازماندهي عمل خارج کردن يک کليه يک نوجوان هفده ساله دبيرستاني و آسيب رساندن عمدي به وي متهم کرده اند.

  متهمان شامل يک پزشک جراح ، يک پيمانکار بيمارستان و دلالاني مي شوند که در اينترنت به دنبال اهدا کنندگان اعضاي بدن مي گشتند و يک اتاق عمل را نيز براي عمل هاي جراحي اجاره کرده بودند.

  گفته مي شود يک و نيم ميليون نفر در چين به پيوند عضو نياز دارند اما هر سال فقط ده هزار نفر اهدا کننده پيدا مي شود که اين مسئله به گسترش تجارت غيرقانوني عضو منجر شده است.

  يکي از متهمان با دريافت 220 هزار يوان (35 هزار دلار) از يک متقاضي پيوند کليه، 22 هزار يوان (3500 دلار ) به دانش آموز اهدا کننده کليه پرداخت کرده بود و بقيه اين پول را نيز با متهمان ديگر و چند نفر از کارکنان پزشکي درگير عمل پيوند تقسيم کرده بود.

  اين دانش آموز هفده ساله چيني با دريافت اين پول يک گوشي جديد آيفون و يک دستگاه آيپد براي خود خريده بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.