• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » دولت می گوید پولی برای اجرای قانون بیکاری ندارد !
  کد خبر : 517924

  دولت می گوید پولی برای اجرای قانون بیکاری ندارد !

  دولت می گوید پولی برای اجرای قانون بیکاری ندارد !Reviewed by Aryan on Apr 7Rating: سیروس برنا بلداجی با بیان اینکه دولت مدعی است برای اجرای قانون بیکاری پولی ندارد، گفت: در نشست امروز (شنبه ۱۹ فروردین) کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی اعلام کرد که دولت برای اجرای قانون بیکاری…

  دولت می گوید پولی برای اجرای قانون بیکاری ندارد !Reviewed by Aryan on Apr 7Rating:

  سیروس برنا بلداجی با بیان اینکه دولت مدعی است برای اجرای قانون بیکاری پولی ندارد، گفت: در نشست امروز (شنبه ۱۹ فروردین) کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی اعلام کرد که دولت برای اجرای قانون بیکاری پولی در اختیار ندارد.

  عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خانه ملت گفت: قانون بیکاری سال گذشته در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید اما در نشست امروز کمیسیون تلفیق در کمال تعجب سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی اعلام کرد که به دلیل کمبود اعتبار دولت نمی‌تواند این قانون را اجرا کند.

  نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح این مسئله توسط نماینده دولت برای نمایندگان مطبوع نبود زیرا دولت از اجرای قانونی سرپیچی می‌کند که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.

  وی با بیان اینکه راهکارهایی برای اجرای قانون بیکاری وجود دارد، افزود: یکی از راهکارها این است که در قالب لایحه بودجه سالانه این موضوع پیش‌بینی شود که ظاهرا برای بودجه سال ۹۱ چنین موضوعی در نظر گرفته نشده است.

  برنا بلداجی تصریح کرد:‌ انتظار نمایندگان مجلس و قاطبه گروه هدف این قانون یعنی بیکاران این است که با توجه به مفاد مندرج در قانون اساسی به ویژه ماده ۲۹ و قانون نظام جامع رفاه، تمهیدات لازم برای اجرای این قانون مهیا شود.

  این نماینده مجلس هشتم تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی از هرگونه لایحه یا پیشنهادی که به اجرای قانون بیکاری کمک کند، استقبال خواهد کرد.

  عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون تردید اجرای قانون بیکاری به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین بخش‌های عملکردی دولت دهم برجا خواهد ماند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.