• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ستاد نماز جمعه‌: با كسانی كه شعار سال را به حاشيه ببرند برخورد می‌كنيم
  کد خبر : 517002

  ستاد نماز جمعه‌: با كسانی كه شعار سال را به حاشيه ببرند برخورد می‌كنيم

  ستاد نماز جمعه‌: با كسانی كه شعار سال را به حاشيه ببرند برخورد می‌كنيمReviewed by Aryan on Apr 6Rating: رييس ستاد نماز جمعه‌ تهران گفت: اگر فرد يا جرياني تلاش كند تا بحث حمايت از توليد ملي به حاشيه رانده شود ما در نماز جمعه آن را رسوا خواهيم كرد، زيرا اين شعار كشتي نظام…

  ستاد نماز جمعه‌: با كسانی كه شعار سال را به حاشيه ببرند برخورد می‌كنيمReviewed by Aryan on Apr 6Rating:

  رييس ستاد نماز جمعه‌ تهران گفت: اگر فرد يا جرياني تلاش كند تا بحث حمايت از توليد ملي به حاشيه رانده شود ما در نماز جمعه آن را رسوا خواهيم كرد، زيرا اين شعار كشتي نظام را به ساحل نجات خواهد رساند و ما مقابل كساني كه بر سر راه آن سنگ‌اندازي كنند خواهيم ايستاد. 

  حجت‌الاسلام والمسلمين سيديدالله شيرمردي در سخنراني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه‌ اين هفته تهران اظهار كرد: مديران سياسي، فرهنگي و اجتماعي ما به سيره حضرت زهرا (س) نگاه ويژه‌اي داشته باشند و درستي اعمال خود را با توجه به سيره‌ آن حضرت ارزيابي كنند. 

  وي افزود: از سال گذشته ستاد نماز جمعه كتبي را در خصوص نمازهاي جمعه تهيه كرده است، زيرا اگر اين نمازها نبود ده‌ها سال طول مي‌كشيد تا نهضت بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه تحقق يابد. 

  شيرمردي خاطرنشان كرد: بايد همانطور كه اسلام از ما خواسته است نماز جمعه را احياء كنيم، البته بايد اعتراف كرد كه ما راه زيادي در پيش داريم و اين وظيفه‌ نظام اسلامي است كه در اين راه پيشقدم شوند، زيرا نشانه حكومت صالحان اين است كه نماز را به پا دارند. 

  وي با بيان اين‌كه «يك ميليون و 693 نماز جمعه‌ تا امروز برپا شده است» عنوان كرد: خوشبختانه ائمه جمعه ما از وارسته‌ترين ائمه‌ جمعه‌ جهان بوده كه در خط امامت و ولايت ثابت قدم هستند. 

  وي در ادامه افزود: 332 خطبه پيش از نماز جمعه تا امروز برگزار شده كه آيت‌الله اميني، گلپايگاني و آيت‌الله مصباح يزدي و … آن‌ها را عرضه كردند كه اين پيش خطبه‌ها بر اساس تحقيقات علمي طرح شده‌اند. 

  شيرمردي تاكيد كرد: از شبكه‌هاي العالم، الكوثر و پرس‌تي‌وي مي‌خواهيم تا به صورت زنده نماز جمعه‌ها را ترجمه كنند، زيرا به عقيده‌ من نماز جمعه‌ تهران فرياد آزادي است كه كمتر در دنياي اسلام و در خطبه‌ها گفته مي‌شود. 

  وي در بخش‌ ديگري از سخنان خود اظهار كرد: ستاد برگزاري نماز جمعه تا امروز ده‌ها جلد كتاب و فصلنامه ديني را توزيع و ارسال كرده است، همچنين دو جلد كتاب از زندگي حضرت علي (ع) چاپ كرده كه همه‌ آن‌ها از منابع اهل تسنن ترجمه شده‌اند. 

  رييس ستاد نماز جمعه تهران با اشاره به سال “توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه‌ ايراني” تاكيد كرد: اين شعار بايد در دستور كار همه قرار بگيرد و لازم است تا روحانيون وارد عرصه شده و فرهنگ سازي كنند. زيرا تا زماني كه آن‌ها پيش قدم نشوند كاري از پيش نمي‌رود، به همين منظور ما در وزارت فرهنگ و جوانان اتاق فكري تشكيل داديم. وي گفت: پيامك‌هايي از طريق اپراتورها براي حضور مردم در نماز جمعه ارسال مي‌شود تا آن‌ها بتوانند برنامه‌هاي خود را هماهنگ كرده و در اين فريضه شركت كنند. ما بايد دغدغه‌ خود را شركت در نماز جمعه قرار دهيم. اين در حالي است كه برخي به دليل مطرح شدن برخي مواضع بهانه تراشي كرده و در اين نماز شركت نمي‌كنند، حال آن‌كه زماني كه در حج هستند به وهابيون اقتدا مي‌كنند. 

  شيرمردي ادامه داد: امسال سال حمايت از توليد ملي بوده و نبايد شعار ديگري بر اين شعار غلبه پيدا كند، زيرا اين حرف‌ها برگرفته از متون قرآن بوده مثل سال جهاد اقتصادي. بنابراين لازم است تا همه‌ نگاه‌ها به اين سخنان رهبري بوده و به صورت علمي كارها دنبال شود. همچنين نبايد موضوعات فرعي و بحث‌هاي سياسي و جناحي مثل موضوعات دولت و مجلس، بر اين شعار غلبه كند. 

  وي با بيان اين‌كه «اگر فرد يا گروهي بخواهد شعار حمايت از توليد ملي را به حاشيه براند، ما با آن برخورد خواهيم كرد» افزود: اگر فرد يا جرياني تلاش كند تا اين بحث حمايت از توليد ملي به حاشيه رانده شود ما در نماز جمعه آن را رسوا خواهيم كرد، زيرا اين شعار كشتي نظام را به ساحل نجات خواهد رساند و ما مقابل كساني كه بر سر راه آن سنگ‌اندازي كنند خواهيم ايستاد. 

  رييس ستاد نماز جمعه تهران خاطرنشان كرد:‌ علما بايد اقتصاد اسلامي را تبيين كنند، زيرا از دوره مشروطيت اقتصاد ما نوعي بيمار شده است، اين در حالي است كه اسلام تنها يك اقتصاد مردمي بيشتر ندارد و آن استفاده از تعاوني‌هاي فردي يا گروهي است. بنابراين دولت نبايد به عنوان يك دلال يا كاسب در عرصه حضور داشته باشند، بلكه بايد به عنوان ناظر و پشتيبان دستگاه‌ها در صحنه باشند. 

  وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اصل 44 و سخنان مقام معظم رهبري گفت: اصل 44 و سخنان مقام معظم رهبري همچنين سند راهبردي برنامه پنج ساله‌اي كه در اختيار داريم، راهي است تا ما را به اقتصاد جامعه‌اي سالم راهنمايي مي‌كند، همچنين ما بايد توجه داشته باشيم كه شرايط جغرافيايي و ديني شرق و غرب متفاوت است، مثل ربا كه براي ما حرام شمرده مي‌شود، ولي در غرب ممكن است حتي امري مثبت هم ارزيابي شود. 

  به گزارش ايسنا، شيرمردي با تاكيد بر سخنان مقام معظم رهبري مبني بر اين‌كه در چاه‌هاي نفت بايد بسته شود، عنوان كرد: مقام معظم رهبري فرموده‌اند كه ما بايد بر روي بحث توريسم كار بيشتري انجام دهيم، زيرا با ورود توريسم به ايران آن‌ها فرهنگ و انقلاب ما را به ساير كشورها صادر خواهند كرد و با نبوت و اهل بيت نيز بيشتر آشنا خواهند شد به همين دليل مقام معظم رهبري تاكيد كردند كه نفت براي ما بايد تبديل به ثروتي ماندگار براي نسل‌هاي آينده شود، همچنين بحث ماليات هم بايد دوباره احياء شده و شركت‌هاي دولتي فكر نكنند كه پرداخت آن تنها بر عهده شركت‌هاي خصوصي است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • محمد

   وای وای !ترسیدم!
   سال تولید چینی، و حمایت از کار و سرمایه‌ چینی ها
   حالا من رو رسوا کنین تو نماز های جمعتون!

   • ستاد نماز جمعه

    ای بی بصــــــــــــــــــــیرت ای گلابی ای هــــــــــلو ای با قلـــــــــــــوا
    ای جـــــــــــــان. به قول خارجی ها
    God created the world
    other affairs assigned to the Chinese&

  • ali

   مشکلات سر راه تولید وسرمایه گذاری را مسئولین خوب میدانند وبجای حرف زدن باید درجهت بر طرف کردن انها تا تحقق شعار سال که سخن مقام معظم رهبری است اقدام عملی نمایند.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.